Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok nekem tippeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem tippeket?

Figyelt kérdés
Elbasztam a kapcsolatunkat az idősebb barátnőmmel én 14 ő 18 és másnak hittem abban hogy csak szexért kellek neki feltettem neki a kérdést és erre megutált. Nem tudom mit kezdjek valami tippet adjatok nagyon szeretem és hatalmasat hibáztam 😭

2016. febr. 22. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten fogalmam sincs,mire kellene egy 18 eves fiatal felnott lanynak egy 14 eves altalanos iskolas kisfiu.
2016. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon furcsa a csaj.Mit akar egy 14 évestől 18 évesen?
2016. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18/L nak nem gyerek kel? hagyd a fenébe!Mit is tudsz a szexből??? Sokkal tapasztaltabb...
2016. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz elhinni hogy szeretjük egymást??? És aki mondjuk 14 éves lány 24 éves palival jár az persze más mert a lány a fiatalabb igaz?
2016. febr. 22. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerethetitek egymast,de ha a 18 eves baratnodnek ez kell,akkor valami vele nincs rendben.

Egyebkent az sem egeszseges pelda,amit te hoztal fel.

2016. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!