Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány honnan tudhatja, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány honnan tudhatja, ha tetszik egy srácnak? Ja és miért nyomkodjátok a telótokat állandóan, ti, fiúk? :/

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 19:55
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:

Figyelj,onnan lehet tudni,hogy vannak rá ráutaló jelek.

Amúgy azért nyomkodják,mert biztos van valami érdekes rajta.

2016. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor az a lány, aki tetszik a közelemben beszélget valakivel általában telefonozok, mert így könnyebb nem rá figyelni, mintán egyszer elutasított.
2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adunk ám jeleket, ha tetszik nekünk az adott leányzó :)

Engem speciel pont nem érdekel a telefon amikor társaságban vagyok.. még csak annyira sem veszem elő, hogy megnézzem az időt. Ha jó a társaság.. úgy is hamar elrepül :D

Szóval..khm.. vannak ám kivételek is ^^

2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leg árúlkodóbb ha észreveszed hogy figyel,de mikor ránézel megijed és el kapja a fejét :)


Amúgymeg nem mindenki telófüggő, de ízlések s pofonok :)

2016. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ti lanyok miert nyomkodjatok mindig azt a telot?


Ja tudom.... Ebben semmi erdekes nincsen.


Tartjak a kapcsolatot azzal aki tetszik nekik es a kozelebbi barataival is.


Ennyi.

2016. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!