Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek szimpatikus lennék 17/f?

Figyelt kérdés
Magamról röviden . 190cm vagyok 80kg rendszeresen sportolok . Sötétbarna hajam van általában oldalra fésülöm vagy hátra , szemem zöldes-barna . Arcra leginkább David Villara hasonlítok . Szakközépiskolába járok , utána gépészmérnöknek fogok tanulni . Nagyon kedves vagyok mindenkivel , amíg velem is . Szeretek ismerkedni , sok időt szánok a barátaimra . Szeretek segíteni az embereken , néha szoktam menhelyen is segíteni . Imádom az állatokat , főleg a kutyákat . Szinte minden zenét meghallgatok , de a rockot meg a társait nem kedvelem , rapet hallgatok elsősorban , onnan is inkább amerikai előadókat , magyarok közül Garage,Killakikitt . Péntekenként szoktam bulizni a haverjaimmal . Alkoholt csak aznap szoktam fogyasztani . 1-2 havonta szoktam füvezni egyszer , szintén a haverjaimmal :) Szeretek kiállni az igazam mellett , előfordul , hogy a tanárokkal veszekedek , ha nem értünk egyet valamiben . Általában nem szoktam káromkodni , de ha felidegesítenek elég cifrán szoktam beszélni .

2016. febr. 23. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
drogos
2016. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik csak egy dolog nem a füvezés ennyi problémám van vele

15/L

2016. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen szimpatikus lennél, igazából engem még ez a füvezős dolog se taszít el, mármint nem mintha én csinálnám, csak nem hiszem, hogy ez befolyásolná.:)

17/l

2016. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utálom a füveseket.
2016. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Semmi gáz nincs a fűvel. Jobb minha 400ft-s herbált szívnál naponta :)
2016. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit artottak neked a fuvesek kedves 4-es de latom nagyon a sziveden viseled 😂
2016. febr. 23. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, hogy személyleírást adtál magadról és a felhasználói topikod alapján visszakeresnek és így nyilvánosan kiírtad, hogy füvezel? én töröltetném a kérdést...

amúgy nekem se kellenek drogosok, lehet akármilyen helyes, sportos

2016. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Édesem, kérlek ne itt kínáld magad Gyakori Kérdéseken :'D Szerintem jobb lenne, ha a való életben produkálnál :'D

Amúgy meg a füvet én se preferálom.

2016. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sokkal szerényebben. Sokkal... Sokkal szerényebben
2016. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Egyenes út ***** válasza:
Róóóland!Narkós f#sz!
2016. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!