Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit érezhet irántam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit érezhet irántam a fiú? Mostanában miért nem ír rám magától?

Figyelt kérdés
Régebben folyamatosan ő írt rám, amikor taliztunk odajött hozzám, folyamatosan talizgattunk, most meg már hàrom beszélgetést is én kezdeményeztem. Ráírhatok? Az nem nyomulás ha megint írok neki? Amúgy valahogy mindig összefutunk, és beszélgetünk, suliban is figyel, azt vettem észre. De én meg elpirulok, ahogy ránézek, és elkapom a tekintetem... majd újra visszanézek, és ezt játszuk napokon át... mit gondolhat rólam ekkor?

2016. febr. 25. 21:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg szerelmes beled. En is igy vagyok ha egy lanyba szerelmes vagyok
2016. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 1. a vok és a vagyok között csupán az "agy" a kűlönbség! :)

Egyébként jól írta az 1., mert én is ezt szoktam csinálni ha valakibe beleszeretek.

2016. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Jo csak nem akartam hoszu nevet xD
2016. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínű. Persze írj rá! Egyáltalán nem nyomulás. Lehet, hogy csak nem mer kezdeményezni.
2016. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok szóval azt sem tudom minek válaszolok XD

a lényeg h szerintem sem nyomulás, illetve próbálgass tovább a szemébe nézni, tudom h elsőre cikinek érezheted és akaratlanul is elnézel de akkor legalább mosolyogj ha elnéztél. ahogy észrevettem a fiúk szeretik ezt a "bámuljuk egymást mosolyogva amíg beleőrülünk" játékot érted mire gondolok :D

mindenesetre sok sikert nektek !

2016. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor elnézek mindig mosolygok, és szinte lángol az arcom, annyira vörösnek érzem... de amúgy ő neki is, mert láttam.
2016. márc. 5. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tetszel neki.

Írj neki nyugodtan, hisz az sem volt nyomulás mikor ő írt rád.

Nézz hosszas abban a szemébe, ha elsétálsz a folyosón.

Hajrá:)

2016. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Azt várja szerintem hogy te is keresd őt, es valszeg tetszel neki vagy akar szerelmes beléd! :)
2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Viszont amikor keresem, csak 1-2 szóval válaszol, régebben magátol írt rám, mostanában viszont hanyagol :( :/
2016. ápr. 3. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez volt egy lánnyal. Általában én írta rá, de párszor ő is. Az elején amikor beszélgettünk elég sokat írt kérdezett stb. Viszont kb rá 1 hónapra már egyáltalán nem beszéltünk. Ha én nem írtam rá akkor szerintem soha sem. 2 maximum 3 szavas válaszok, semmi kérdés a végére meg csak a szokásos Láttam. Na ő ignorált engem.

Az általad leírt személy viszont nem. Lehet csak nincs ideje.

Írj rá örülni fog. Kérdezd meg van e ideje beszélgetni, ha van akkor nyert ügyed van.


18/F

2016. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!