Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány meg talán én is bejövök neki, csak az a baj, hogy régebb óta ismerem és nem merem neki bevallani, de finoman utalok rá (egy osztályba járunk). Mi lenne a javaslat?

Figyelt kérdés

Az a tanácstalanságom forrása, hogy mások azt mondják probáljak meg beszélni vele, mert nekik azt mondta, hogy tetszem neki, de amikor ezt így finoman megérdeklődöm akkor azt mondja, hogy neki valamilyen Zalán tetszik.

Mondjuk nem értem, mert vagy nem meri megmondani vagy a célzásait nem fogom fel, vagy a barátaim hazudtak egész végig. 15/F



U.I.:Bocs a sok HOGY és Mert miatt. Ez az egész az életemben egy nagy rakás bullshit.



#Segits! (kérlek)
2016. febr. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha annyi pénzem lenne, ahány lányról azt hittem hogy tetszem neki, és igazam volt, akkor most az utcán kéregetnék. Egyébként a saját életedről neked kéne döntened, ami fontos lenne, hogy tetszel-e neki vagy nem, lehet-e ebből valami vagy nem, azzal kapcsolatban senki sem tud neked kielégítő választ adni. Lépj valamit, aztán több tapasztalatod lesz.
2016. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ha az kitudódik, hogy megkérdeztem akkor a fél iskola rajtam fog röhögni. Amúgy azt is tenném amit mondtál/mondott, de az a baj, hogy ez már 1 éve megy ez az egész, és amikor éppen elmondanám akkor egy-két bunkó gyökér oda jön, elkezd kötekedni aztán így annak a légkörnek vége is van ott.
2016. febr. 26. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kéne valami közös program, ahol ez a légkör töretlen tud maradni, és tudtok beszélgetni nyugodtan. Nem tudom mennyire vagytok jóban, és hogy lazán el tudnád-e hívni valahova sétálni mondjuk. Vagy ha van valami hobbija, pl sportol, akkor mondhatnád neki, hogy érdekelne egy meccse/edzése amit szívesen megnéznél, és utána vele tudnál lenni.
2016. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk, tegnap sétáltunk, de szerintem csak barátként gondol rám.
2016. febr. 27. 10:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne válaszokljatok, mert ezeket a kérdéseket tesóm csinálta. Mindenhez az én e-mail címem használja. (elnézést, hogy az időtök rabolta ez a paraszt)
2016. febr. 27. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!