Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Melyik a jobb?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Melyik a jobb? A könnyű préda vagy az a lány akiért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek a fiúk egy lányban?

2016. febr. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát melyik, mit. Én pl már kétszer kikosaraztam a pasimat, mielőtt összejöttünk... Ő küzdött (:
2016. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a szándékodtól függ. Ha csak szexelni akarsz, akkor a végeredmény ugyanaz --> k*rvának néznek, csak az előszó a kérdéses. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor pedig sztem egyértelmű.
2016. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha ő a "NagyŐ" akkor mindig küzdeni kell. Ha tènyleg ő az akkor ne szalaszd el.
2016. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy akiért "küzdeni kell", az nem törvényszerűen jó. Pl. lehet arról is beszélni, hogy simán flegma/barátságtalan bárkivel, ha közel kerülnél hozzá, akkor sem biztos, hogy annyira kedves lény lenne.


Kérdés az, hogy könnyű préda alatt mit értünk, de az normális, hogy ha valaki veled kezdésből könnyű vérű, az lehet, hogy bárkivel az.

Ha valaki odaadóan viselkedik veled egy kapcsolat elején, esetlen azért, mert kezdetben könnyen egymásra hangolódtatok, vagy könnyen kiismertétek egymást, ettől még lehet jobb, mint "akiért küzdeni kell", és közelebbről megismered és rájössz, hogy nem olyan jó személyiség.

Ezt nem lehet ilyen sztereotípiák alapján eldönteni, meg kell ismerni egyénenként az embereket és majd elválik, hogy aki az elején is nyitott és könnyed volt, arról is kiderülhet utólag, hogy jobb párnak, mint a nehéz esetű lányok.


Amúgy én nem "küzdésről" beszélnék, hanem ismerkedésről. Az meg normális, hogy aki ismerkedés nélkül bedobja magát, az nem igazán érti a komoly kapcsolatokat.

2016. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra onnantól kezdődik az igazi kapcsolat, hogyha társként tekintenek rám, nem "prédaként".
2016. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!