Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vallják szerelmet? 13/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vallják szerelmet? 13/f

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akibe az elmúlt másfél év alatt beleszerettem. Ugy érzem ő sem "utál" engem, tehát szoktunk beszélgetni meg minden de nem úgy látom hogy ő fog kezdeményezni mert én vagyok az osztály egyik lúzere.

Tudtok tippeket adni mit tudok azért tenni, hogy ő is úgy érezzen mint én? 13/f



2016. márc. 1. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért!
2016. márc. 1. 21:40
 2/5 anonim válasza:
Én a helyedben megpróbálkoznék egy virággal. :) kiment a divatból, pedig eszméletlenül jó érzés virágot kapni. Kár hogy ritka az olyan fiú aki nem fél elmondani ha tetszik neki egy lány. Sokkal jobb ha túl vagy rajta és elmondod.
2016. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt ki mondta, hogy lúzer vagy? Te?


Szerintem legyél romantikus :) csoki, virág, képeslap, levél..stb

2016. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmet sehogy! Szimpátiát vallj! Virágot se adj. Hívd el pizzázni, vagy vidd cukrázdába. Beszélgessetek. Virágot/szerelmet csak akkor, ha már volt jól sikerült randi vagy csók. Elsőre nem érdemes. A lúzert meg felejtsd el mert nincs olyan.
2016. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök! A 3.-at főleg ez nem hülyeség!
2016. márc. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!