Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik nekem egy Budapesti fiú, de én Debreceni vagyok. ( a többi lent )

Figyelt kérdés

Szóval ez nem olyan hogy megláttam az interneten és azt mondtam hogy tetszik.

Hanem együtt jártunk suliba de ő felköltözött Budapestre én meg nyílván maradtam itt. De már 2 éve elment.

Amikor az osztálytársam volt akkor is teljesen bele voltam zúgva, és még két év után is ugyanúgy teljesen szerelmes vagyok belé.

Ezalatt a 2 év alatt nem beszéltünk de nemrég írtam neki Facebookon és ahogy vissza írt, majd ki ugrott a szívem a helyjéről.

Teljesen tanácstalan vagyok!!!!

14/l



2016. márc. 4. 10:10
 1/3 anonim válasza:

Távkapcsolat sikeressége azon múlik h milyen gyakran tudtok találkozni :)

Én a helyedben skypon beszélnék vele, már mint webcamerával így legalább látod a gesztusait. S idővel barátságból szerelem lehet de nen kell semmit se eröltetni

2016. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj már megint távkapcsolat?!

Nem nyugi csak viccelek :) Ha szerelmes vagy belé akkor lépj valamit, mert én tapasztalatból tudom, hogy a semmit tevéssel nem leszek előrébb. Írogass neki egy hétig, aztán kérd el a Skype nevét utána két-három hét baráti, aztán finoman próbálkozhatsz.

Persze könnyebb mondani, mint csinálni.

14/f

UI. : Neked hogy sikerült a felvételi?

2016. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!


2.válaszolónak: Én hat osztályos gimibe járok.

2016. márc. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!