Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit szerettek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek egy lányban? Mi az ami megfog benne?

Figyelt kérdés
Nem kinézetre gondolok, hanem belső tuluajdonságokra. Pl.: azt szeretitek ha a nő határozott vagy azt ha ti vezetitek őt? Szeretitek ha egy lány nagyon bújós?

2016. márc. 4. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A keze általában megfog
2016. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy szem hiszitek el, és meg sem halljátok csak azt amit hallani szeretnétek.

Akkor meg minek koptassam az ujjam?

2016. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legfontosabb az arca :) ha szép, és passzol a hajához, és nem túl kövér, ha igényes, ad magára. Az extrák: jó segg, meg mell :>

Belső: nem félénk de nem is nagyszájú, érti a humorom, kedves, aranyos, vicces, szerethető, bújós.

Exxtra: van véleménye mindenről, mindenkiről, de megtartja magának egy részét.

2016. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a bujos lányokat a perverzeket es a magas inteligenciaval rendelkezoeket...

A jo humor se árt es paszoljon hozzam legyen jo a beszélgetés vele 😃

16f

Es tudom hogy nem belső de én szeretem a lányokkal való szemkontaktust 😃 sokszor nagyon szep szem parokat latok 😃 imádom...

2016. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2-nek

Írd le légyszíves mert engem érdekel.

2016. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak ellenere hogy oroszlan vagyok ami egy vezetesre termet csillagjegy szeretem ha a lany iranyit ha bujos mosolygos ha sokat beszel es nekem alig kell kinyitnom a szam
2016. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A harmadik szem ***** válasza:
Legyen egyénisége, és ne féljen kimutatni, önmaga lenni. Ha gáz a humorérzéke, mert a halott csecsemőkön röhög, hát had halljam. Legalább kiderül, hogy nem fogunk összepasszolni (ez alapján amúgy pont de). Ha meg bejön az őszinte, nyers önmaga, akkor meg végleg nincs mitől tartani, sőt!
2016. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretem ha őszinte és kedves, kicsit gyerekes de ha muszáj tud komoly is lenni. Ha pedig bújós azt imádom :)
2016. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

- lehet vele komoly dolgokról beszélgetni

- önálló gondolatai vannak, nem megy mindig a többiek után

- introvertáltság

- magas értelmi és érzelmi intelligencia

- nem a rosszfiúkról álmodozik

2016. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Külsőleg minden képpen a mosolya:)


Belsőleg legyen humoros, kicsit szerény, és legyen talpraesett, ne kelljen neki mindent segítséggel megtanítani de nem baj ha egy kicsit "béna"

2016. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!