Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdejek ezzel a fiúval?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdejek ezzel a fiúval? FONTOS

Figyelt kérdés

meghívott randira és a srác jól néz ki,focista.De hogy is mondjam..Elég unalmasnak tartom és nem tudom hogy miröl fogunk beszélni.Azt hiszem hogy nem nyílik meg felém eléggé vagy csak szimplán ilyen unalmas.A külsője megragadott de miután jobban megismertem hogy ilyen 'unalmas' pl feldobok egy témát ő pedig nem tud rá válaszolni csak ezek a sablonos válaszok.Mindig rámír és elvárja hogy én dobjak fel témát.

Lesz ebböl még valami vagy ne foglalkozzak vele?:( 16/L



2016. márc. 4. 21:25
1 2
 1/12 Egyenes út ***** válasza:
34%
Dobd el,mint egy darab rongyot..!!
2016. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd nincs sok ertelme
2016. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sahara :) ***** válasza:
77%
Figyelj...szerintem egy randit megér.Vannak olyanok,akik élőben tudnak megnyílni a másik felé és online nemigazán.Nem veszíthetsz vele semmit :)
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A végtelenségig nem lehet témákat kitalálni, csak ha van közös érdeklődési szintetek, de arról sem lehet a végtelenségig beszélni. Ez ilyen.
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem muszáj vele randiznod..Én nem foglalkoznék vele.

De a focistákra pattannak a lányok, nem hiszem, hogy pont rám fogsz hallgatni.

2016. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Irj ossze par temat es beszeltesd te 😃 ha igent mondtál...

16F

2016. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy négy lába van, asztal, de nem szék. Mi az? Ha tud rá válaszolni, akkor lefeküdhetsz vele.
2016. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Lehet ha még jobban meg kellene ismerd. Lehet ha nem is unalmas. De szerintem randizz vele, ha nem méssz mindig az fog járni az eszedben , hogy mi lett volna ha elmentem volna...
2016. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is vannak hasonló fiú ismerőseim szóval teljesen meg tudlak érteni, azt vettem észre hogy nem kell ahhoz folyton beszélgetni hogy jól érezd magad a másik emberrel. Ha akar tőled valamit úgyis elárulja, neked csak annyi a dolgod hogy mosolyogsz és magától elmondja majd hogy mit is akar.

Nekem ez mindig bevélik nem csak fiúknál.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit :)


U.I: Lehet hogy ha kettesben vagy vele könnyebben megnyílik mint mondjuk egy társaságban, pl suliban.



17L

2016. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat))

Elmegyek vegülis tényleg semmit nem veszítek lehet csak szégyellős még vagy nem tudom ..De majd ezután meglátom hogy lesz e ebbol egyeltalán valami vagy sem:/

2016. márc. 5. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!