Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, én is neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, én is neki, de sajnos össze vesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteget beszéltünk az elmúlt hónapokban találkoztunk többször is, de utána valami történt hirtelen minden rossz lett elkezdtünk veszekedni elsőnek elküldtem hogy áttudjam gondolni a a dolgokat, de nem értette meg és csak jött utánam. Suliban mondtam neki valamit amire ö letörölt facebookról de másnap vissza jelölt ezen is össze kaptunk egyik szünetben azt mondta nekem hogy a szilveszteri buliban smárolt és együtt volt több lánnyal is ezután azt mondta hogy semmi sem történt.

Nem tudom hogy most mit tegyek .


2016. márc. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még szereted küzddj érte
2016. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerdere a valasz 😃 bekuljetek ki... 😊
2016. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt kellene tenni de olyan szinten vagyunk hogy lehetetlen beszélni de ugy érzem hogy ö is békülni akarna de az nem gáz ha én kezdeményezek
2016. márc. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!