Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan lannyal aki azt mondja h beledzugott, kovetkezo nap pedig hogy nem tud kapcsolatba lepni? :D

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet azóta már akar kapcsolatot,erre nem gondoltál? :)

személyesen kérdezd meg a félreértések miatt

2016. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Szeretem a tejet :D
2016. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uh velem volt ilyen 😊 meg mindig ugyanugy szeret csak cikinek érzi hogy elmondta es ezzel leplezi...

Ha bejön neked hivd el valahova tuti elfogadja es elmegy veled... Sok sikert es pacsi 😃

16F

2016. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szemelyesen kerdeztem h most o mit szeretne es erre meg azt a valaszt kaptam hogy "nem tudom"
2016. márc. 11. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt gondolom hogy komolytalan. Nem rég volt velem is egy hasonló eset. Hidd el az ilyen lány komolytalan egy kapcsolatban is, jobb ha hanyagolod.
2016. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

#3-as vagyok 😊 amondo vagyok vedd kezedbe a gyeplőt ha kell neked a lany akkor tudasd vele bokolj neki de ha nem kell akkor ne bántsd meg mert őöő lany es ők tul cukik...

16F

2016. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Probaltam neki bokolni meg kedveskedni de a csaj mar beszelni sem akar
2016. márc. 11. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd fel telefonon
2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16-17 éves? Mert akkor ne lepődj meg... :D
2016. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!