Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves fiúk! Ti egy veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiúk! Ti egy veletek egykorú, vagy 13 éves lánnyal járnátok?

Figyelt kérdés
A lányok előbb érnek és akkor 13-15, 14-16 így illenének össze. Remélem érthető:D
2016. márc. 13. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen fiatalon ne akarjon senki se össze illeni senkivel :D nagyon max a 14-16os variációd de még arra is azt mondom hogy ha már ágyba vágysz akkor veled kezdődik a mai borzalmas generáció. Én mondjuk biztos nem jönnék össze 14 éves lánnyal 16 évesen (mondjuk 17 vagyok de még akkor is 16 évessel kezdődik nálam a skála)
2016. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ha 15 lennek beleferne egy 13 eves
2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13... nehezebb egy nálad nagyobb/vld egykorú lányt/fiút becserkészni, mint a 13 évest. .. ő azt már úgy fogná fel,hogy "váu de vagány vagyok van egy 15 éves barátnőm /barátom"....de egy 15 éves lány/fiú nem venné nagy dolognak az egészet, és hamar vége lenne. Ez magánvélemény.
2016. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13-14 évesen tanulással foglalkozz ne a fiúkkal...
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!