Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnét tudom hogy kedvel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cyrano kérdése:

Honnét tudom hogy kedvel, esetleg szeret?

Figyelt kérdés
általánosban ismerkedtünk meg.eleinte visszahúzodó volt,de az évek alatt jó barátok lettünk.minden szünetben és suli után is mindig beszélünk eddig nem volt hozzá bátorságom hogy elmondjam mit érzek.milyen jelei vannak annak ha esetleg tetszem neki?

2016. márc. 19. 09:11
 1/3 anonim válasza:

Lányról van szó?

Ha lány, akkor: mikor meglát elpirul, vagy folyamatosan téged néz, ha esetleg észreveszed ezt, elkapja a fejét és mindig mosolyog...

2016. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-es vagyok. Ja, és ha ezt a vonzódást nem érzékeled, akkor ne mondd el neki, hogy tetszik neked, nehogy elrontsd a barátságotokat!
2016. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen lány és legtöbször ha rá nézek akkor elkapja a pillantását és probál más felé nézni vagy belenéz mélyen a szemembe és elmosolyodik
2016. márc. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!