Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelzéseket adjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelzéseket adjak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, szeptemberben lettünk osztálytársam, akkor ismertem meg. Első pillanatban megfogott. Kb 1-1,5 hónapja rádöbbentem, hogy szerelmes vagyok belé, első szerelmem, eddig kapcsolatom sem volt soha.

Volt egy műsorunk, vele táncoltam. Nagyon bír engem, baráti viszonyban vagyunk, mondhatni lelkitárs.

Sokat járunk vele meg a többi haverjával bulizni.

Megszokott ölelni, simogatja a hátam, derekam, hajam.

Szoktunk egymásra mosolyogni, volt már párszor, hogy összetalálkozott a tekintetünk, pont egyszerre kaptuk el a fejünket is. xd

Nos, annyi lenne a kérdésem, hogy milyen jelzéseket adjak felé?

Elég béna vagyok ehhez, mint írtam első ember az életemben aki iránt többet érzek. Egész nap csak rá gondolok, mindenről Ő jut eszembe.

Tudtommal nincs barátnője.

Szóval pl, hogy öleljem meg, hogy vegye a lapot? Mit csináljak? Mit mondjak Neki?


2016. márc. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ... odamész, és belenézel a szemébe majd kinyögöd hogy : Figyelj öreg, nagyon tetszik az arcod, örülnék ha együtt halnánk meg. Hogyha hasonló visszajelzést ad nyert ügyed van, ha nem, hát nem. Most az se jó hogy barátzónában tart meg ott szenvedsz, akkor már inkább jó lenne tudni hogy akar -e vagy sem.
2016. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ölelés: cirógasd meg a nyakát :3

súgj sejtelmesen a fülébe, mondj kétértelmű dolgokat; amikor magyaráz: döntsd picit oldalra a fejed+ mosolyogj.

ne hívd havernak (bro, stb.)

most ennyi jutott az eszembe, sok szerencsét! ;)

2016. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 20. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!