Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Végre rászántam magam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre rászántam magam, hogy ráírjak a fiúra, szerintetek ezek alapján bejövök neki, vagy csak kedves?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tetszik egy fiú a suliból, és mivel idén ballag, úgy gondoltam nincs mit vesztenem, ráírtam. Egy olyan ürüggyel, hogy segítsen választani snowboardot, mert tudom hogy nagy boardos. Azt írtam neki, hogy remélem nem zavarok...stb.... Ő pedig azt válaszolta, hogy egyáltalán nem zavarok, de ezt interneten nem tudja most leírni nekem, fussunk össze valahol, vagy majd a suliban és ott megbeszéljük majd segít. Szerintetek jó jel, hogy nem rázott le facebookon, hanem személyesen akar találkozni? :)

Lehet hogy gyerekesnek tűnik a kérdés, de nem vagyok otthon a témában... 16/L



2016. márc. 20. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Bátyám sem szeret beszélgetni se telefonon se interneten se sehol. Ő jobban szeret személyben beszélgetni. Szóval mindkettőt jelentheti, azt is csak kedves és azt is hogy tetszel neki, van barátnője? ha nincs akkor simán van rá esély :) nem gyerekes, azért van ez az oldal hogy segítsünk egymásnak névtelenül.
2016. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincsen barátnője :) És köszönöm a választ
2016. márc. 20. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó jel :D ha találkoztok akkor van rá esély több találkára is és akkor ez már sima ügy. Ügyes indok, arra hogy rá írtál, elismerésem :D
2016. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy jó jel, főleg hogy ő is inkább személyesen talizna. Én amilyen lusta vagyok, belinkeltem volna pár snowboardot :D


Sok sikert, majd írd meg légyszi mi volt :)

2016. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Ebből semmit nem lehet megmondani. Ez tényleg nem Facebook téma, az, hogy kedves az meg azt jelenti, hogy meg van nevelve. Semmit nem lehet ebből mondani. Persze egy szivárványlélek már idetalált, azonban a valóság az, hogy ez nem jelent semmit. De persze azért sok sikert és ügyes voltál, hogy nem voltál beszari és ráírtál. :)
2016. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Reménykedek, de ha nem lesz semmi, akkor legalább tudom, hogy megpróbáltam... Persze majd írok, hogy mi volt :D
2016. márc. 20. 12:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehetséges, én sem szeretek interneten beszélni főleg nem hosszasan ezért ilyenkor én is meg szoktam beszélni egy találkozót az emberekkel ha el kell neki valamit magyarázni. Lerázni a másikat meg bunkóság, én is mindenkinek vissza szoktam írni.
2016. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én se szeretek interneten beszélni, de ha találkozni akar veled hogy segítsen az jó jel lehet csak :)
2016. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na végül az lett, hogy ma nem mertem odamenni odamenni hozzá, mert mindig ott voltak a haverjai. :( de este írt, hogy miért nem kerestem... :) és hogy akkor megpróbálja leírni, hogy mit vegyek figyelembe, vagy holnap t€nyleg odamegyek :D izgulok kicsit, de remélem ez jó jel,hogy írt
2016. márc. 21. 21:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ejnye, kiscsaj. Ha holnap is eltolod, megérdemled...
2016. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!