Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az összes ismerősöm szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes ismerősöm szerint szerelmes belém egy srác, (évfolyamtárs) de én valamiért úgy érzem, hogy utál, mert nem szól hozzám, és amikor ránézek elnéz és előtte meg bámult. Szerintetek ilyenkor most mi van?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes beléd, csak félénk. Én is ilyen vagyok.

Ha egy picit is tetszik neked szerintem próbáljátok meg. Menny oda hozzá beszélgetni, az sokat segítene rajta.

Ha nem tetszik, akkor kérlek legyél vele nagyon finom. Én teljességgel roncs lettem...

Sok sikert.

2016. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösziii, igazából nagyon bejön nekem .. úgyhogy beszélek is vele:)
2016. márc. 22. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh.. Csaj megy oda fiúhoz.. Hova jutot a vilag???!?!@/?!@a#%@s

16F

2016. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez manapság sokszor így van kedves utolsó :)
2016. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova jutott a világ? Oda hogy ha tetszik valaki a másiknak akkor odamegy, nem siránkozik hogy miért nem kezdeményez ő..
2016. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz😂☺
2016. márc. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!