Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá először?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá először? (Infók lejt)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel egy suliba járunk és tetszik nekem. Nagyon sokat szoktunk szemezni, viszont annak ellenére, hogy ismerem egy ideje személyesen, nem nagyon beszéltünk. Azonban én valahogy úgy érzem, hogy én is tetszem neki. Úgy döntöttem, hogy ráírok, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjem el. Általában menni szokott a beszélgetés, és szerintem most is menne, főleg ha tényleg bejövök neki. Tudnátok segíteni légyszi és megadni a kezdő lökést? Előre is nagyon köszi. :) 16/f

2016. márc. 23. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden napra jut egy ilyen kérdés. Minden nap elolvasom a semmitmondó szöveget, de komolyan....gondolkozz kicsit...nagy baj lenne használni az eszed? Randit ne szervezzünk le neked? Másrészt...értem nem mersz kezdeményezni de nem a legjobb interneten. SZEMÉLYESEN PRÓBÁLKOZZ! Próbálj először is beszélgetni többet vele!
2016. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szervezz egy kisebb összejövetelt így néhány haveroddal aztán hívd meg őt is és ott próbálj a legtöbbet hozzá beszélni/vele beszélni.Aztán a kis összejövetel után meg már ráírhatsz hogy "Szia!Hogy érezted magad?" ilyesmi.


Az összejövetelre meg vmi ilyen dumával:

"Szia!Most lesz a haverokkal egy kisebb összejövetel nincs kedved neked is jönni?Én nagyon örülnék neki."

Ez az "én nagyon örülnék neki" muszáj oda mert azért valahogy picike mondatokkal érzékeltesd hogy neked jobban bejön.


Összejövetel összejövetel összejövetel..igen én is észrevettem hogy sok a szóismétlés.Sry.:D

2016. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!