Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá a lányra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra aki nagyon tetszik? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban aki bejön nekem és érzem, hogy én is neki. Minél hamarabb írni szeretnék neki, nehogy azt gondolja, hogy nem vettem a lapot. Kérlek ne gyertek azzal, hogy: ne írj neki, hanem inkább beszélj vele, meg, hogy nem nehéz csak írd neki, hogy szia. Én is tudom, hogy gáz, nem voltam még ilyen ötlettelen. De nem erre van most szükségem, mivel épp eléggé kivagyok amiatt, hogy nem tudom elkezdeni a beszélgetést. Egyszerűen most valahogy nem megy...lehet azért mert nagyon tetszik nekem. Nem tudom. Tudnátok írni olyan válaszokat amik tényleg kisegitenének? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2016. márc. 23. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg azzal kezd, hogy szia:) Aztán, ha a lány válaszol, folytathatod azzal, hogy mi van veled...Utána minden megy magától!

Ne félj ettől, sikerülni fog!

Ha van kérdésed, nyugodtan írj!:)

2016. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Mi újság? Milyen napod volt?

Ennyi. Ez nem atomfizika, nem kell túl bonyolítani :D Ha te is tetszel neki, akkor valószínű hogy ő is be van tojva egy kicsit.

2016. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fiú aki tetszik egyszer csak rámírna nem hiszem hogy érdekelne mi az, egy szimpla "szia"-tól sírva hanyatt esnék
2016. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!