Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy fiúnak tetszek/kedvel?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik csak nem tudom,hogy kedvel-e vagy sem.

2016. márc. 24. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A fiú 18 éves, ha esetleg így könnyebb elmondani.
2016. márc. 24. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat néz, esetleg mosolyog. Ha bátor, akkor odamegy és megszólít, köszön.

Ha már ismered, akkor az utalások, "véletlen" érintések.

2016. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csóválja a farkát és szagolgat!
2016. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válasz csak akkor igaz, ha a történések előtt nem sokkal még nem így viselkedett veled, vagy mással nem úgy viselkedik, mint veled.

Nekem van fiúhaverom, aikre mind passzol, amit leírt az első, de nála ez nem szokatlan, ő mindig ilyen közvetlen a lányokkal, nem tetszünk egymásnak.

2016. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először meg akartam kérdezni ezt, nem pedig leírni, hogy miket csinál. De igen, azokat csinálja, amit az első válaszoló írt. Kb egy hónapja és más lányokkal nem ilyen. Szóval, köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt!
2016. márc. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!