Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza rögtön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza rögtön?

Figyelt kérdés
Van egy lánya ki tetszik nekem, és érzem, hogy én is neki. Tudom, hogy ezt bármikor be lehet nézni, de én tényleg érzem, hogy bejövök neki. Nemrég ráírtam, és én tényleg próbálkozom megismerni meg ilyenek, de ő csak percek után válaszol és nem valami sokat. Ez most akkor mit jelent, mert fogalmam sincs. Arra gondoltam, hogy megírom neki, hogy akkor hanyagoljuk a dolgot és folytassuk ha ráér. Ez jó? 16/f

2016. márc. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy mégse jössz be neki? :/

Miből látod úgy,hogy ő is érez valamit irántad?

2016. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy írd ezt neki! Isten ments!

A csajok ezt direkt csinálják, amúgy van, aki órákat vár a válasszal direkt. Ha azt írod neki, hogy ha ráér akkor folytassátok, akkor az olyan, mintha neked mindegy lenne, a lány meg nem vesz komolyan.

Hívd el valahová. Pl.: tudok egy jó helyet, délután üljünk be egy kávéra, meg akarlak ismerni, nagyon szimpatikus vagy nekem. Vagy direktbe kérdezel, az talán a legjobb: Melyik a kedvenc teád/kávéd? Erre nem tud nemet vagy igent válaszolni, muszáj elárulnia.

2016. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ennek tényleg több oka is lehet.

Lehet, hogy nem akar annyit Fb-n bezsélni, vagy előnyben részesíti a személyes kommunikációt.

Lehet, hogy beszél közben személyesen mással, vagy dolga van. De simán lehet, hogy csak direkt késlelteti a választ.

Meg az is benne van, hogy gondolkodik, hogy mit írjon, hogy fent tudja tartani a beszélgetést, vagy szimpi maradj neki, stb.

A hanyagolást tényleg ne írd meg neki. Inkább kérdezd meg, hogy mit szokott csinálni szabadidejében, meg hívd el inkább valahova, személyes találkozóra.

2016. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én senkinek se írok vissza rögtön. A percek hozzám képest semmik, én mindenkinek órák, sőt napok elteltével válaszolok. Ennek 3, illetve 4 oka van nálam:

1. Jobban szeretem a személyes kommunikációt

2. Nem akarok messengeren lógni

3. Más dolgom van, mást csinálok

4. Nem érdekel, amit írnak, nincs kedvem az emberekhez.

Ennél a lánynál is ezek állhatnak fenn, fogadd meg az előzők tanácsait! :)

2016. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így reagál, akkor nem tetszel neki. Bebeszéled magadnak, hogy tetszel neki, közben lehet nem. Úgyhogy inkább hívd el élőben valahova.
2016. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!