Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már óvoda óta ismerjünk egymást, de sosem érdeklődtünk egymás iránt. Pár hónapja viszont nagyon megtetszett nekem és azt veszem észre hogy én is neki, de még mindig nem nagyon közeledtünk egymáshoz csak pár mosoly és pillantás egymás felé. Néhány napja elkezdtem beszélgetni vele. Nagyon szimpatikusnak tartom és elég sok közös pontunk van. De néha kifogyunk a témából. Itt persze nem arról van szó hogy szűkszavú a lány vagy ilyesmi csak egyik pillanatról a másikra elfogy a téma, amit persze kínosnak érzek. A végén még megjegyezném hogy az önbizalmammal vannak problémáim és eléggé félénk vagyok ilyen téren. Az értelmetlen vagy "hülye" válaszokra nem vagyok kíváncsi. 15/F

2016. márc. 26. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy egy 14 éves lányról van szó. Szóval olyan témák kellenének amik "megragadják" ilyen korban a lányok érdeklődését
2016. márc. 26. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából beszélgethettek bármiről :D Régi vicces családi sztorik? Együttesekről/énekesekről? Ha szeret a lány olvasni akkor könyvekről. Suliról? Sorozatokról? Vagy megnéztek együtt egy filmet és utánna arról. Igazából bármiről. Egy a fontos: ne kezdj el más lányokról dumálni előtte :DD 14L.
2016. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2016. márc. 26. 17:14
 4/4 anonim válasza:
Tudod ennek igazabol csak jonnie kene. Szerintem ha eltervezned sem tudnad azokat a kerdeseket vagy temakat falvetni. De az ilyen klrban levo lamyokat elragadtatja hogyha ilyen mellyrol jovo dolgokon gondolkodik el egy fiu. Legalabbis engem ez ragadott meg. De erdeklodj felole mutass erdeklodest az o erdekeltsegei utan. De ne kezd el ott perofit szavalni hogy elvont legyel hanem sajat hataraidon belul amit a szived jonak lat. Es ne legyen az se hogy o mondja hogy szereti megcsinalni a hajat es te azt valaszolod hogy huuu te is mennyire sueretsz fesulkodni. Es legyel figyelmes... Pl ha latod hogy ki van festve a korme akkor biztos erdekli ot a tema vagy ha ekszereket visel... Ebbol azt is ersze lehet venni hogy tetszel e neki. Mert ha melegitoben meg egy kinott klumpaban jeleneg... Akkor...
2016. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!