Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Denise...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Denise Richardba ez baj?

Figyelt kérdés
16/f
2016. márc. 26. 21:00
 1/3 anonim válasza:
nekem nem
2016. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem baj, főleg, hogy azt sem tudom ki az.

De ha vmi tv-ben szereplő akivel soha nem beszéltetek akkor az nem szerelem, rajongás.

2016. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt nézzük, h. nagy valószínűséggel sohasem fogsz tudni vele bárminemű kapcsolatot kialakítani, akkor igen.

(Meg egyébként is 29 évvel idősebb, szóval lazán anyukád lehetne, még ha 10 évvel idősebb lennél, akkor is.)

Egyébként tényleg nagyon dekoratív. Esetleg megpróbálhatsz hasonló arcú, magadhoz való lányt keresni, nálunk is vannak szőkék szép számmal.

Az egyetemi koliban egy srác Laetitia Castába volt belezúgva. Ki is 'plakátolta'a szobája falát vele. Akkor a nő csak pár évvel volt idősebb a srácnál (2-4). A csaj lett az ideálja, totál rákattan. Később lett egy hasonló vonásokkal rendelkező, szintén szép arcú, jó alakú barátnője az egyetemről.

Denise Richards amerikai színé-sznő. Charlie Sheen volt felesége

2016. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!