Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányt pár éve visszautasít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt pár éve visszautasítottam de most kell nekem. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy.. Ha olyan hulye voltal h nem szamoltal azzal h a kis mag felno es kivirágzik es gyonyoru lesz akkor igy jartal 😐

16F

2016. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.Hagyjad békén...ha nem kellett anno,így jártál.Szívás öregem.
2016. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Adelll ***** válasza:
Hat ez attol fugg. Mi valtozott annyira ami miadt most kellene?
2016. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor volt csajom de a csaj elköltözött.
2016. márc. 26. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő kell neked, nem csak az előzőt akarod pótolni, akkor tegyél egy próbát. Hívd el valahova, és beszélgessetek, mond el neki, hogy mit szeretnél. Én azt mondom, egy próbát ezért megér, ha a csaj is szeretné. De ha neki azóta lett valakije, akkor ne rondíts bele.
2016. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, balhere voltál és visszautasítottad, a te hibád, nem a miénk.
2016. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mishugah. ._.
2016. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Öszinte leszek el b*sztad! Szánalmas vagy! Ha nincs ló jó a szamár is? Mert ez full ez a logika! Jaj el ment a csajom hmm volt annó egy csaj! akk az is jó lesz! Bocs de szánalmas vagy! Ha be próbálkoznál csak azért el mennék hogy fel képeljelek és ott hagyalak! -w- 😄


17/L

2016. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt meg szívtad ember! Hagyjad békén azt a lányt! Mert neked jól esne ha egy pár éve vissza útasítot volna egy lány aztán elköltözne a pasija és akkor gyerünk menyünk oda mert nem izgat hogy meg bántom de nekem kell egy barátnő (a te esetedben) hogy menő legyek.
2016. márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Eszter71 válasza:
Ha jól értem, azért utasitottad vissza, mert foglalt voltál, és ezt a lány is tudja? Mert ha hűséges voltál az előzőhöz, emiatt küldted el, talán jó pont is lehet.. Bár én lassan nagymama koru leszek, ha ez számít
2016. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!