Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom meg facebook-on,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom meg facebook-on, hogy tetszek-e még a lánynak?

Figyelt kérdés
Én 15/F vagyok, ő 13/L. Úgy 2 éve elkezdett irogatni nekem fb-on és elég egyértelmű jeleit adta, hogy bejövök neki. Sulibúl látásból ismertük egymást. Utána voltak időközök, amikor nem chateltünk, aztán igen. Most hoszzú idő után kipróbáltam, a képéhez írtam megjegyzést és még mindig ilyen pirulós smile-t írt be. 1 órája ráírtam és bocsánatot kértem tőle az egész miatt, hogy abbahagytam vele a kapcsolatot, de semmi gond, most is beszélgettünk, de... Addig úgyse hívom el randizni, amíg nem ad valami egyértelmű jelet. Az az igazság, hogy nem igazán tudunk miről chatelni, a másik gond meg az, hogy attól félek, elfelejt, mármint kinézetre, mert középsulis vagyok, képem meg nincs fent. Nem akarok magamról képet feltenni. Valami tippek? Honnan láthatom, hogy érdemes-e elhívnom?

2016. ápr. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Huha. Ha nincs beszélgetési téma. Az eleve halott dolog. Ha tényleg komolyabb kapcsolat akar lenni belőle, kommunikációs fennakadás nem lehetne. Egyébbként húzd ki az újjad a se....ből és ne várjad a nagy egyértelmű jelt. Tisztázzátok, minek kell húzni a dolgot, ha eddig is ennyit irkáltatok.
2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyén hangzik, de régen mindent kitárgyaltunk az ízléseinkről meg közös témákról. Sokat chateltünk.
2016. ápr. 1. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj a konkrét jellel, mert lehet csajként úgy veszi, állj a sarkadra, és már lépj valami komolyabbat. Semmi veszteni valód nincs.
2016. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyíltan kérdezzek rá erre az egész viszonyra?
2016. ápr. 1. 21:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Most is egy rakat nevető smile-val beszélgettünk, nem igazán mutatta soha hogy le akar rázni, mondjuk amikor 10 perce nem írt egyikőnk se semmit, kilépett. Azt mondta, hogy akar velem beszélgetni. Csak a frász tudja, hogy ez baráti szándékot jelent-e.
2016. ápr. 1. 22:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Utólag visszagondolva akkor kellett volna meghívnom, de nem láttam elég biztosnak a helyzetet.
2016. ápr. 1. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
ha csak a virtuális világban hiszed hogy szeret akkor hagy abba és inkább egy nyelvtan könyv mögé bújj el jó mélyre
2016. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kisfiam ebben a korban miért nem gyűjtesz inkább képregényeket? Vagy veszel bringát és tekersz? Pláne ő, neki még a nunija sem szőrös! Nem értem hova tart ez a világ!
2016. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!