Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ez mit jelent nálatok?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez mit jelent nálatok?!

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy bográcsos buli barátnőmnél,de ilyen zárt körű(6-an voltunk). Amikor rosszabb lett az idő bementünk,Felelsz vagy mersz-eztünk,az egyik srác felfeküdt az ágyra és elkezdett Facebook-ozni.Barátnőm odaült mellé,az ágy másik szélére meg odaült egy másik srác(akkor már csak 5-en voltunk és mivel nem volt hely az 5. gyerek az ágy végébe ült). Nekem meg nem maradt hely,mire az a srác(aki tetszik) arrébb ment és mondta,hogy feküdjek oda barátnőm meg ő közé.Csak az volt a gond,hogy ott max 20 cm volt.Végül is befurakodtam,mire barátnőm meg a másik srác arrébb mentek,de az a fiú aki tetszik ugyanott maradt szélen,a vállamra hajtotta a fejét,és átölelt.Éreztem,hogy elpirulok,sosem történt velem még ilyen,végül visszaöleltem.Egy ideje így feküdtünk egymás mellett(szerencsére sötét volt,többiek meg kockultak),amikor azt suttogta,hogy "Jó így veled összebújva." Nem tudtam mit mondjak,szóval csak megsimogattam a haját.Aztán szóltak,hogy lassan haza kéne menni.A buli végén félrehívtam barátnőmet kérdeztem,hogy hallotta-e,mit mondott a srác.Mire mondta,hogy persze,de azt hitte hallucinál.

2-3 hete meg reggel ez a fiú odajött hozzánk(fél osztály),köszönt,aztán féloldalról átölelte a vállamat,és nekem külön köszönt,de ez csak egy pillanat volt.És már ment is a haverjaival focizni.

Szóval most nem tudom mi van közöttünk:1. óta nagyon jó barátok vagyunk,de ez kb. 1-2 éve megváltozott.Mikor a közelemben van,felgyorsul a szívverésem,mindig azt súgja valami,hogy:"Menj már oda hozzá,és valld be neki,hogy szereted!"De én ehhez túl béna/gyáva vagyok.

Szóval fiúk nálatok ez mégis mit jelent?Csak a "buli kedvéért" csinálta ezt,vagy komolyan gondolta?



2016. ápr. 2. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ittas volt vagy józan?

Ha józan volt akkor komolyan gondolta.

2016. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok fiú de szerintem komolyan gondolta.Ne menj oda hozzá várd meg amíg ő lép mivel ő fiú neki kell kezdeményeznie.Ha tetszel neki előbb vagy utóbb lép.(:
2016. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan komolyan gondolta, kedvel téged.
2016. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedvel. Váld be neki, nem történhet semmi rossz.
2016. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es:mind józanok voltunk.

4-es:én csak azért nem merem neki megmondani,mert barátnőm is bevallotta(4 szem közt) annak aki tetszik neki,hogy szereti,de mikor megkérdezte tőle egy osztálytársunk (barátnőm küldte oda),hogy tetszik-e neki barátnőm,csak annyit mondott,hogy nem.És azóta is feszült közöttük a hangulat,barátnőm meg maga alatt van.

Hétfőn a pénteki buli volt a téma,mikor barátnőm megkérdezte a sráctól,hogy a miért ölelt át,ő csak annyit mondott,hogy belém kapaszkodott,nehogy leessen.Mire én kérdeztem,hogy akkor miért hajtotta a fejét a vállamra.Erre csak elvörösödött,aztán gyorsan témát váltott.És azóta semmi:ugyanúgy csak barátok vagyunk :/

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 5. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Juhú összejöttünk :) <3
2016. jún. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!