Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem de ő valószínű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de ő valószínűleg sosem tudna, viszont azt mondta barátként szüksége van rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ki vagyok akadva.Nem tudtam mit tegyek,gondoltam megkérdezem itt mások véleményét.Van egy 19 éves srác,akibe hónapok óta bele vagyok esve.Régóta ismerem,rengeteget beszéltünk.Volt a múltban egy durva dolog kettőnk között,ami túl bonyolult és hosszú ahhoz, hogy elmondjam.A jelenlegi helyzet szempontjából csak annyi a lényeg,hogy nagyon megbántott,pedig én már akkor is szerettem és ő is engem,de bizonyos okokból kifolyólag nem volt lehetséges a dolog.Akkor eltűntem egy-két hónapra.Felejteni akartam (úgy látszik nem sikerült,még ha azt is hittem).Ez alatt az idő alatt egyetlen egyszer beszéltünk,de akkor nagyon összevesztünk,szóval csak hetek múlva kerestem meg.Utána lényegében legjobb báratok lettünk újra,de én megint elkezdtem beleszeretni és az utóbbi pár nap során elmondtam neki.Ez nagyon sok bonyodalmat váltott ki,mert ő két hete szakított az előző barátnőjével és még nincs túl rajta.De asszem ha már elfelejtette volna a csajt,sem tudna rám barátnál többként tekinteni.Azaz,nem úgy tűnik számomra.Viszont egyértelműen megmondta,hogy szüksége van rám,mert barátként nagyon szeret.Tudom,a barátja kellene hogy maradjak és elfelejteni amit érzek,de ez lehetetlennek tűnik és a gondolat is fáj.Elhagyni és soha nem beszélni vele újra pedig mindkettőnknek nagyon fájdalmas lenne.Mi a poklot tegyek?Próbáljam meg mégis is azt,hogy csak a barátja maradok?

2016. ápr. 4. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igazsag az, hogy ha igaz barat lenne a Te erdekeidet tartana szem elott. Ugy ertem, nem kerne arra hogy maradj tovabbra is csak a baratja mikozben tudja hogyan erzel. Az lenne a fair ha felajanlotta volna hogy beken hagy.

Viszont ha ez ennyire egyoldalu, szerintem ne okozz tobb fajdalmat magadnak, tartsatok egy kis szunetet. Talan egyszeruen rendezodik minden, talan talalsz valaki mast.

2016. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Önző ember, aki a saját érdekeit tartja maga előtt. Velem is volt hasonló, mikor 18-19 éves voltam.

Néhány hónapig jártam valakivel, akit már korábbról is ismertem majd szakítottunk, de barátok maradtunk. Én továbbra is szerettem, ezt ő tudta is mert többször is elmondtam neki, de ő csak barát akart maradni, úgy viszont nem akart elengedni, a legjobb barátjának tartott és azt mondogatta, hogy szüksége van rám.

Természetesen voltam olyan gyenge buta és tapasztalatlan, hogy mellette maradtam. Több, mint egy évig kínlódtam. Halványult az érzés, de amíg beszéltem vele soha nem múlt el teljesen. Önző volt, hogy nem engedte, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot, hogy folyton keresett amikor én távolodni próbáltam, mert én csak kínlódtam míg neki teljesen jó volt a szituáció...kinek ne tetszene egy barát aki mindenben melletted áll közben meg az egódat is növeli azzal, hogy tudod, hogy reménytelenül szerelmes beléd...csak éppen igazi barát a te érdekeidet és érzéseidet is szem előtt tartaná.


Végül mikor megismertem valaki mást, végre volt bennem annyi erő, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot az új kapcsolatom érdekében és ez volta legjobb döntésem...


Biztosan nehéz és fájdalmas megszakítani vele a kapcsolatot, hiszen szereted, de semmi jó nem származik ebből neked, csak kínlódás és elhalasztod az esélyt, hogy olyanokkal ismerkedj, akik tényleg szeretnének téged.

De erősnek kell maradni, törölni, tiltani, nem beszélni többet és akkor idővel majd elfelejted.

2016. ápr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terítsd le lehet hogy beléd szeret.
2016. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 boxy120 válasza:
Hát énis ebbe a cipőbe járok. 17f
2016. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Azt hiszem az lesz a legjobb,ha valóban elszakadok tőle,de most már komolyan és végleg.Én mindig szeretet adtam volna/adnék neki,de csak fájdalmat kapok és maradhatok egyedül a nagy csomag szeretetemmel.Igazából felajánlotta,hogy békén hagy és azt mondta,hogy tegyem azt,ami nekem a legjobb.Nem rossz ember.Csak én,amikor ezt mondta,annyira a padlón voltam,hogy még elaludni sem tudtam,órákig forgolódtam az ágyban.(Suliidőben volt és végül 4 órát aludtam.) Nagyon fáj,mert amellett,hogy szeretem,még mindig a legjobb barátom is.De muszály lépnem,ha vele kapcsolatban vagyok,az egy ideig mennyország,de amilyen poklot tud adni...így nem éri meg. Ja,amúgy 16/L
2016. ápr. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!