Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 16 éves lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves lány, megtalálja a hozzá való lányt/nőt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, más lányok is vannak akik ilyenek mint te :)
2016. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy meg:)

Én 15 éves vagyok és rátaláltam arra a lányra, aki felforgatta az egész életemet és elindította a lehető legpozitívabb irányba, rátaláltam a lányra aki éltet és szebbé teszi a mindennapjaimat, akibe szerelmes vagyok..Csak hagyd hogy magától jöjjön:)

2016. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, meg fogod találni a hozzád valót :)

Ahogy az első is írta, vannak más lányok is, akik olyanok mint te :)

2016. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2016. ápr. 4. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan közegbe mész, akkor könnyen találhatsz egy lányt. Például Pesten van olyan suli, ahol a diákok közül sok leszbikus, vagy biszexuális, egy barátnőm régebben odajárt, és ő mondta. Mikor jöttél rá egyébként, hogy a lányokhoz vonzódsz?
2016. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Szerintem ne ezzen törd a fejed, inkább azon, hogy lettél ilyen? Lány egy másik lányal igazi természetes kapcsolat na olyan nincs. Hisz ez abnormális,a nyugati világ szenye... ne kövesd ezt a divatot. Inkább beszélges fiukkal s ha túl durvának találsz minket (21éves fiú vagyok) akkor vannak csajos fiuk :) Híd el egy igazi kapcsolat csak egy nö s egy férfi közöt van!
2016. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó! Szerintem a szerelemnek semmi köze ahhoz, hogy milyen nemű az illető. Persze, elfogadom, hogy neked ilyen a gondolkodásmódod, de akkor ne kritizáld azt, aki nem a te véleményedet osztja, és főleg ne azt, hogy ő ilyen lett. Hogy lett ilyen? Egyszerű: ilyen beállítottságú. Számomra is vonzók a lányok például, és nem érzem, hogy ezzel bárkinek ártanék, amíg nem erőltetem magam rá senkire.
2016. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!