Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretjük egymást de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást de nem lehetünk együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor másodszorra találkozunk nagyon jól elvoltunk. Egész nap hülyéskedtünk, ölelgettük egymást és amikor már lassan este volt komolyabban beszélgettünk és mint megbeszéltük szeretjük egymást... Na és akkor jött az akadály az hogy a barátja is szeret engem és ezért nem lehetünk együtt. Utána még mindig beszélgettünk és találkoztunk is. De viszont két napja azt írta hogy nem szeret.. csak játszott velem és hogy hagyjam békén. Ez meg is történt békén hagytam. Utána hívott a barátja hogy csak hazudott és miatta csinálta hogy neki jobb legyen. Utána írt az a fiú akit szeretek hogy csak hazudott és tényleg szeret. Másnap találkoztunk volna de azt mondta hogy nem tud a szemembe nézni az miatt amit írt.. Már két napja volt azóta se találkoztunk. Teljesen másképp ír. Néha bunkó utána meg kedves... Szerintetek szeret?
2016. ápr. 7. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem o se tudja... hany eves vagy? Ne szeress bele fulig es ne kovesd a jatekat, ha bunko akkor hagyd logva.. ha jofej beszelj vele, de ne legyen az hogy kihasznal teged
2016. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ő mindig azt mondja hogy szeret... 16
2016. ápr. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!