Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem merem megszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleve zárkózott vagyok és pirulós fajta. Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem merem megszólítani, mert már ha csak ránézek akkor elpirulok (inkább elvörösödök). Ezért félek, és nem akarom, hogy kinevessen. És kb 2-3 évvel idősebb nálam. Ezért nincs semmi önbizalmam.

Ha elég erőt veszek magamon, akkor talán megbírnám szólítani, de félek attól, hogy kicsúfol, mert kipirulok.

Ilyenkor mit lehet tenni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. ápr. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem édesnek találna, ha elpirulnál és így tudná, hogy bejön neked. :) Szerintem aranyosnak találni. Ez mindig jobb, mintha bunkó lenne az illető és semmilyen érzelmet nem mutatni. Simán van esélyed. Ne aggód túl! Ha nem sikerül akkor sincs semmi gond. Lesz majd más. :)
2016. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit.Mindenki izgulni fog,hogyha először meg kell szólítani egy lányt.Vegyél erőt magadon,és próbáld meg.Mit tudsz tenni ha kinevet?Nem halsz bele,csak rosszul esik.DE,mivan ha megszólítod,és pozitív válasz érkezik?Gondolj bele,melyik jobb?Megszólítod van 2 lehetőség:

1.(Szerintem nem fog kiröhögni)Elküld,és nem lesz önbizalmad máskor se megszólítani bárkit.

2.Ha pozitív válasz érkezik,boldog leszel,és lesz önbizalmad máskor is megszólítani valakit.Gondold el hogyha nemszólítod meg,nemtudod meg a válaszát.

Én sokkal jobban izgulok attól,hogy mi történhet ha nem szólítom meg.Erre a mondatra emlékezz amikor megszólítod.És énis kiszoktam pirulni egy kicsit.

Hajrá! :)

2.Bejössz neki,és

2016. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. ápr. 7. 19:35
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen szólítsd meg, ha alkalmad lesz rá! Ő is csak egy ember, nem fog kinevetni, ha barátságos és nyitott vagy vele. Ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha nem sikerül, hanem az ellenkezőjére. Nem szabad túlkomplikálni, sok szerencsét!
2016. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!