Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, legjobb barátnőm, neki pedig én vagyok a legjobb barátja, sokan mondják, hogy passzolunk egymáshoz,van aki azthitte együtt vagyunk, de nem.

Neki elvileg az évfolyamról jön be egy fiú, én meg nem tudom h bejön e nekem, lehet csak amaitt éreztetem magammal azt hogy nem, mert nem akarom h tönkre menjen a barátságunk, meg nem akarom elsietni, de ugyanolyanok vagyunk mindenben ugyanazt tervezzük az életre.

Meg szokott ölelni, nagyon sokat járunk kettesben ide-oda, van olyan barátja akit zavar hogy mennyit van velem.

Szerintetek mit érez? Meg én mit érzek? Ti mit tennétek?



2016. ápr. 8. 13:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Es 17-17 évesek vagyunk
2016. ápr. 8. 13:57
 2/17 anonim válasza:
Én a helyedbe meg beszélném vele ezt és utánna ki derülne hogy ő mit érez utánna máár csak magaddal kell tisztáznod. ha eszedbe jut a neve ha meghallod hogy mit érzel. ezt csak te tudod hogy te mit érzel. Dzerintem beszéljétek meg. :)
2016. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Nekem is van egy iylen lány barátom és ugyan ez a helyzet csak nem vagyunk osztálytársak.

Igen félsz a barátságotok miatt tudom milyen érzés de lehet bejön neki az a srác de belül legyél mindig jobb és nem félj annyira ha látja rajtad hogy odafigyelsz rá hasonlók akkor észre fog venni. Meg lehet próbálni de tényleg ne erőltesd egy idő múlva lehet lesz valami kettőtök között vagy nem de akkor sem kell szomorkodni.

Először döntsd el hogy te mit érzel gondolkozz el rajta hogy akarsz-e tőle valamit vagy nem.

Ha igen akkor mond el neki az érzéseidet beszéld meg vele.

Ha nem akkor viszont csak a barátja akarsz lenni gondolom.

2016. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Mond el neki mielőtt elkésel, összeveszni nem fogtok, ha tényleg annyira jóban vagytok, sokkal jobban fog fájni az hogy nem próbáltad meg mint az ha kedvesen de visszautasította, higgyj magadban, légy motivált.
2016. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Oké

Köszi mindenkinek :)

2016. ápr. 8. 14:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Először mindenképp magadban tisztázd le, mit érzel, el tudnád-e képzelni párodnak, szoktál-e nőként és nem barátként gondolni rá, kiráz a hideg, ha arra gondolsz, hogy összejön másik sráccal?

Ha arra jutsz, hogy többet szeretnél barátságnál, beszélj vele. Hidd el az őszinteség a leggyenesebb út, csak nem mindegy hogy adod elő.

2016. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Sok sikert :)
2016. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Igen, nem tudnám elnézni hogy összejön valakivel, es csak nőként tudok rá gondolni, es fentebb azert irtam h ugyanúgy tervezgetunk mrrt szoktam rá ugy gondolni hogy akar vele élnék

2016. ápr. 8. 16:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudja elviselni ha bejön valakinek, es ezert nem tudom beszeljek e vele
2016. ápr. 8. 16:26
 10/17 A kérdező kommentje:
Adjak neki vörös rozsat a kovetkező valamilyen napján es az majd segit?
2016. ápr. 8. 16:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!