Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu, de nem ertem ot....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, de nem ertem ot. Segitseg? 13l

Figyelt kérdés
Osztalytarsam. Mar 1-2 eve tetszik, de nem tudom hogy en tetszek e neki. Egesz nap nez, mindenhova kovet, mogem all a sorban. Egyik baratnom megkerdezte hogy en nem tetszek e neki? O nemet irt, de ahogy belegondolok ha egy fiu az osztalybol megkerdezne hogy nekem nem tetszik e o akkor en is nemet irnek, szóval nem tudom. Miutan a bnom megkerdezte, azota keres jobban. Azota kovet mindenfele es mogem áll mindig ha megyunk valahova az iskolaval. Jobban keresi a szemkontaktust is. Egesz oran bamul, elotte csak egy órán 1x 2x max. En leirnam neki hogy mit erzek de lehet hogy megse tetszek neki? Inkább megvarom hogy o irjon. Meg neha piszkal de azt olvastam hogy ennyi idosen ez naluk normalis. Legyszi ne oltsatok le hogy mit akarok ennyi idosen meg ilyesmi, arra lennék kivancsi hogy tetszek e neki.
2016. ápr. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető... Sőt...


Szerintem igen. De mindenképpen vele kell megbeszélned.😊

2016. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen bejössz neki
2016. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek valóban arra utalnak, hogy tetszel neki :) DE! Először szerintem bizonyosodj meg róla , hogy ezeket a jeleket nem csak beképzeled magadnak. Pl kérd ki barátnőid véleményét, hogy szerintük tetszel-e neki, meg, hogy tényleg bámul-e stb. Ha a válasz igen lesz a barátnőid részéről, hogy nem csak beképzeled magadnak, akkor szerintem fedd fel az érzéseid! :)) Bár lehet ő is lépni fog már! Sok sikert!! :))
2016. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!