Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha kértek valamit attól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kértek valamit attól a lánytól aki tetszik nektek és azt mondja hogy "felejtsd el", azt hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Pl:

Fiú:eljösz velem a büfébe?

Lány:felejtsd el


Na fiúk ti ezt hogy értenétek? Rosszul esne nektek? Mit gondolnátok a lányról?



2016. ápr. 10. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
ugy volnék vele hogy képes voltam kiszurni a tömegből megint egy baromi nagy r**ncot és keresnek mást
2016. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dreed ***** válasza:
100%
szerintem ebből mindenki arra következtetne,hogy a lány baromira nem akar semmit.
2016. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, a büfébe biztosan nem akart elmenni veled és esélyes, hogy máshova se fog. néhány próbálkozás nem árt azért, hátha csak akkor volt épp rossz passzban, vagy ilyesmi, de ha még 2-3x kikosaraz, akkor biztos nincs nála esélyed, tényleg felejtsd el és keress mást helyette!
2016. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függ a körülményektől. Ha mondjuk tanult,házit csinált, akármi, és én úgy hívom el, akkor érthető ha elutasít. Ha sorozatban csinálja ezt akkor meg nem akar tőlem semmit
2016. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Én lány vagyok és ezért kérem a fiúk véleményét. Köszi a válaszokat
2016. ápr. 11. 17:26
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát...hogy nem kíváncsi rám,vagy ideges...mérges vmi miatt..vagy akár a kinézetem miatt is lehet..de cuki vagy hogy megkérdezted😊
2016. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából ő is egy kicsit bunkón kérdezte. De ő nem is az a nagyon kedves fiú.

Ő kérdezett vlmit és meg azt mondtam Felejtsd El. De abszurd helyzet volt

2016. ápr. 12. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!