Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy lány vagy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány vagy egy fiú legyen a kezdeményező?

Figyelt kérdés
Sziasztok tetszem egy fiunak akivel 2-naponta chat-elek és tudja hogy szeretem és énis tudom hogy szeret mert megírta !!! De mégis ha találkozunk sosem kezdeményez! Mit tegyek? Legyek én a kezdeményező? Majden 12éves vagyok és lány fiúk lányok mindenki válaszoljon aki csak tud légyszi!!!!

2016. ápr. 11. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mar odaig is eljutott hogy megmondta hogy szeret, akkor megis mit kezdemenyezzen ezen felul? Ez mar azert elegge "kezdemenyezes", kene ra valamit valaszolni.
2016. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, egy kapcsolat alapja a nyitottság és az őszinteség. Ha valamit akarsz neki mondani, azt mondd ki! A trükközés, várakozás nem túl eredményes módszer.

Olyan pedig nincs, hogy kinek "kell" kezdeményezni.

És egy valamit jegyezz meg: soha ne félj kimutatni az érzéseidet!

2016. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok első két válaszoló lányok vagytok vagy fiúk és hány évesek??????
2016. ápr. 11. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Férfi és 32, de szerintem ez nem lényeg.
2016. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok én kérdeztem meg hogy szeret-e!!! De azért adtok még ötleteket???
2016. ápr. 19. 19:43
 6/8 anonim válasza:
Szerintem fölösleges ilyen hülye szabályokban gondolkozni. Ha tetszik, akkor próbáld meg. Rövid az élet.
2016. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló hány éves vagy milyen nemű?
2016. ápr. 20. 07:59
 8/8 anonim válasza:
28/F
2016. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!