Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom észrevenni azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dave2002 kérdése:

Honnan tudom észrevenni azt hogyha tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
7.-es fiú vagyok és ha tudtok akkor írtok pár példaszituációt pl. A buszmegállóban sokáig nézeget stb. Válaszokat előre köszönöm
2016. ápr. 13. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
sokat , hosszan nez, mint rá nézel elforditja. fejet, az csak azért van, mert szegyenlos, de ha te is ranezel, akkor is néz z, akkor nagyon oda van érted. ha nez mosolyogj ra, és ha visszamosolyog, vagy zavartan a földre nez, nyert ügyed van. mindenesetre kulsoe már tetszel neki, ha belsore is olyan amilyet ő elvár, akkor tiéd a lány.
2016. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló mindent leírt.

Azt mondjuk hozzátenném hogy azt ne furcsáld hogy ha közvetlen mellette mész el akkor nem néz rád.Mert mondjuk így magamból kiindulva én nem merném.

2016. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Még azt hozzátenném hogy szerintem tegyél egy próbát.

Először győzödj meg róla tudja hol vagy.Aztán kezd el folyamatosan nézni és egyszer úgyis észre fogja venni hogyha ő is rádpillant néhanéha.

2016. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!