Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyok vele. Mikor a kapcsolatunk elején voltunk elmeséltük egymásnak a multunkat hogy mi jót és rosszat tettünk. Neki még nem volt barátja nekem volt barátnőm és elmondtam neki meg hogy igen együtt vooltunk szeretük egymást de nem ment és vége lett inkább akkor hanyagoltam a barátnőzést és ugye rá 2 évre jtöt ő. Mindent elmeséltünk egymásnak. Első 6-7 hónapba sose veszekedtünk utána is néha de ilyen piti dolgokon max 1-2 órát de utána mindig szent a béke volt. nagyon jól megvagyunk kijövünk egymással nagyon szeretjük egymást és a szüleink is kijjönek egymással. Sajnos az utóbbi fél évben elkezdtett bedilizni. Allandoan nézi az exem adatlapját és mikor ez maitt rossz a kedve akkor a fjeemhez veri hogy minek kellett elmondanom neki hogy együtt voltam vele meg szerettem satöbbi. Meg hogy ő biztos szebb meg ilyenek tehát a szokásos női gondolatok. Es hiába nemtudok vele mit beszélni ilyenkor. De van hogy pl 1-2 hétig tökéletesm inden nem veszekszünk satöbbi de 1-2 napra meg igy bedilizik egyre többször és ugy beszél velem mint 1 kutyával. Hiába mondhatok bármi mindig nyugtatgatom satöbbi de semmi. Ez maitt van hogy 1 napot nem beszélünk mert összeveszünk. De a héttvégék még mindig ugyan olyan tökéletesek mint voltak tehát akkor soha nem hozza fel... De hétköznap ugye mi nem találkozunk de akkor viszont pl kedd szerda meg csütörtök az végig ilyen valamikor csak 1 nap. Mit tegyek??
2016. ápr. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs önbizalma és ezt azért csinálja hogy te olyan dolgokat mongy neki amit ő szivesen hall
2016. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetséges az is, h tud valamit amit te nem tudsz. Vagy valaki mondott neki valamit, vagy te magad tettél valamit. Tedd s szivedre a kezed, és mond öszintén, biztos h nem tettél valamit? Màrmint, ha az exedre irigy, nem talàlkozott/tàl vele? Lehet, h megnézted az adatlapjàt? Ilyenek nemigazàn szoktak csak ugy történni, a végére kell jàrnod, de abban màr nem tudok segiteni
2016. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az 1. és 2. válaszolóval.


próbáld meg kideríteni, hogy mi miatt történt ez, de addig is, amig kiderül, mindig dícsérd, de őszintén. nem kell indig 5-10 dolgot mondanod rögtön, amikor meglátod, mert ez nagyon átlátszó, de 1-2 dícsérő szót biztosan szívesen hallana

2016. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Utálom őt mert megcsalt és kihasznált. Soha nem néztem se az adatlapját se semmi :) Egyáltalán nem érdekel..
2016. ápr. 16. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!