Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik évfolyamtársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik évfolyamtársam, és visszautasított. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik évfolyamtársam, (Lány vagyok, 14 éves) és megmondtam neki. A válasza, "nem" volt, ő semmit sem akar tőlem. Neki az egyik legjobb barátja a saját osztálytársa aki lány. (Példával: Én vagyok Anna, nekem van egy évfolyamtársam, Peti és Blanka. Peti és Blanka nagyon jóba vannak, majdnem legjobb barátok, de nekem Blanka a legjobb barátnőm) <-- Így talán lehet érteni :D Viszont mostanában észrevettem, hogy egyre többször rám néz, és egyik nap még beszéltünk is. Szerintetek mi lenne, ha jobban megismerném, és esetleg utána elfelejteném? Vagy ha megismerném, és akkor ő is jobban megismerne, és esetleg lehetne valami?

Nagyon fontos lenne a válasz, erre a kérdésre.

Légyszíves értelmes válaszokat adjatok!

Előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 16. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon eselytelennek latod a dolgokat inkabb csak maradjatok baratok de hogyha ugy latod h alakul valami akkor nyugodtan kezdj el kozeledni felè.
2016. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszautasított,akkor ennyi. Nem erőltetheted rá az érzéseidet
2016. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem. Nem elég tanulni, együtt tanulni, haverkodni, barátkozni? Mi kellene még ebbe a korba? Tetszik és kész. Azt jól írtad :" ha jobban megismerném és esetleg utána elfelejteném ". Ez lenne úgyis. Harag a vége. Mert ki ne találd hogy örök életre elkötelezed magad.
2016. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha a közelében maradsz és jobban megismered, akkor még jobban fog tetszeni, és az meg neked rossz érzés, hogy közben tudod, hogy nem lehet semmi.
2016. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Elég rosszul tetted, hogy megmondtad neki, hogy neked ő tetszik. Egy lánynak legyen annyi önbecsülése, hogy nem tesz ilyet. Ha tetszik neki egy fiú, és be akarja "cserkészni", azt nem ilyen nyíltan teszi, hanem pl. megkérdezi tőle, te szoktál-e ilyen vagy olyan edzésekre, túrákra stb-re járni, olyat kérdezel, amire te is mész, és ha az a válasz, hogy igen, akkor lehet a következő kérdés: mikor, hova , aztán az, hogy: de jó, akkor ott is találkozhatunk - valahogy így. De ilyen direkt módon feltenni egy kérdést! Most már mindegy, semmit nem tehetsz, csak azt, hogy tudomásul veszed a válaszát, és nem legyeskedsz a közelében, hanem messzire elkerülöd. És máskor másként csináld, ha valaki tetszik. Akkor is láthatod majd rajta, hogy "veszi-e a lapot" , vagy sem.
2016. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!