Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha megkérdezem tőle, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem tőle, hogy van-e oka, amiért egy ideje nem köszön, az gáz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel facebookon beszéltünk párszor, élőben pedig egyszer. Többször észrevettem, hogy a suliban hosszan a szemembe néz ha elmegy mellettem. Egy-két hete azonban nem köszön. Pedig most is egymás szemébe nézünk, de nem köszönünk. (Már én sem köszönök előre egy ideje) Volt, hogy a lépcsőfordulóban egymás után fordultunk és találkozott a tekintetünk. Gáz lenne ha megkérdezném, hogy van-e oka ennek? 16/L

#köszönés #tetszik #bejön #összeakad a tekintetünk #utánam néz
2016. ápr. 16. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak ne támadd le egyből ezzel. Inkább lezd egy beszélgezéssel. Lehet hogy simán ha beszéltek magától megoldódik
2016. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet valami oka, hogy nem köszön? Lehet mondtál neki valami olyat amivel megbántottad és ezért nem köszön
2016. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy nem köszön? Amúgy lehet, hogy volt egy szerencsétlenebbül megfogalmazott mondatod, amit ő másképp értelmezett, mint ahogy te szántad, és ezért elriasztottad magadtól, és most ezért próbál veled kicsit távolságtartó és rideg lenni? Esetleg hallott rólad valami pletykát, ami nem is feltétlenül igaz, pl lehet csak annyi is, hogy egy másik csaj, akinek szintén tetszik ő, elhintette a srác egyik barátjának, hogy teneked amúgy van pasid, biztos forrásból tudja, és hogy valószínű, hogy csak játszani akarsz ővele. Mondjuk ha kamuzik valakiről valamit, az nem lenne szép dolog.
2016. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!