Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most hogy van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Az elején szögezzük le hogy 14 éves fiú vagyok.

Az lenne a kérdés hogy mit tennétek a helyemben.

Van egy lány (14 éves) akit én nagyon kedvelek.

Osztálytársam és nagyon jó barátok lettünk. Én közöltem neki hogy kedvelem és ő erre csak annyit mondott: "Én is kedvellek mint barátot, de csak azért mert nem szeretne elveszíteni mint barátot".. És mintha másnap mi sem történt volna ugyan úgy beszélgettem vele s semmi változás nem volt egymás iránt.. És én számára egy "lelki társ" vagyok. Mindíg megérzem ha valami baja van és segítek neki még a mai napig is. Nem bírom ezt a szorongást.. Megpróbáltam elfelejteni de nem tudom egyszerüen nem megy. Szerintetek mit csináljak? (Válaszokat előre is köszönöm)



#barát #szerelem #felejtés #kedvelem szeretem
2016. ápr. 17. 03:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki de szereté ha csak barátok maradnátok mert attól fél ha össze jöttök majd szakítotok akkor már nem lehettek ilyen jó barátok


Én ezt tudom leszűrni a szövegből...


Próbálj te is csak barátilag gondolni rá... Menni fog majd ne aggódj. Csak idő kell.😊

2016. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy nagyon közel álló fiú barátom,és képtelen lennék kibírni nélküle.Ő már mondta,hogy többet szeretne,de nekem ott van egy másik iskolatárs.Amúgy sem kockáztatnám a barátságom annak ellenére sem,hogy már szinte az osztályban egy párnak néznek.Osztálytársak összejövése amúgy sem valami jó ötlet,a jó barátok meg már egy pazar hiba

Biztos lesz egy másik lány,járj nyitott szemmel.

2016. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nehogy kilépj a friendzone-ból. az a legnagyobb baklövés.
2016. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. De még ma is volt olyan dolog amit nem értek.. Az volt hogy a lánynak az exe (aki csak játszott az érzéseivel) az csak random oda megy hozzá és csókolgassa és minden ez olyan rosszul esik és én a lánytól megmondtam h nem értem és ő is ezt mondta h ő sem... De a lány nekem mikor szakítottak azt mondta hogy egy féreg meg minden...
2016. ápr. 17. 21:15
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy én többet jelentek neki mint barát... Nagyon össze vagyok zavarodva. Ma is átmentem hozzá beszélgettünk meg minden...
2016. ápr. 17. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves fiúnál természetes, ha jóba lesz egy lánnyal, akkor már úgy is gondol rá. Ráadásul a lánynak fiúja is van, volt, ami miatt féltékeny is lehetsz, ez természetes dolog, még akkor is, ha amíg nem volt barátja, nem voltál. Próbáld meg lebeszélni magad a lányról, beszélgess vele kevesebbet, mert ha a lány tényleg nem érez többet irántad, akkor elveszítheted a barátságát is. Persze olyan is előfordulhat, hogy úgy hozza az élet, hogy ő lesz a feleséged, de ehhez nagyon hosszú barátság kell, még nagyon fiatalok vagytok, ha 20-on évesen is így érzed, ahogy most, akkor elképzelhető, hogy akkor majd átfordul másféle kapcsolattá, de addig ne rontsd el.
2016. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeke! Próbálom úgymond "leszarni" a dolgokat kisseb-nagyobb sikerrel.

Csak azt hiszem hogy nem én fogom elrontani a barátságunkat hanem ő.. Köszönöm az eddigi kommenteket mindenre ment a zöld hüvelykujj :D

2016. ápr. 18. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
ebböl így nem lesz gyerek...rá kell feküdni...
2017. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!