Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan öltözködjek, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öltözködjek, milyen hajam legyen, hogy csajozzak, hogy legyen már végre barátnőm?

Figyelt kérdés
19/f

2016. ápr. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogyj le 40kg-ra vagy az alá, csinálj páwa hajat, véletlen se gyúrd ki magad de mondd azt hogy kondizni jársz, cigizzél (ha ezt 13 éves korod óta nem teszed akkor már reménytelen vagy), legyél celeb és nem fogsz tudni válogatni.



"viccet" félretéve (sajnos ez már nem vicc...) add magad, ne másnak hanem magadnak tetsszél! Mindenkinek eljön majd az idő amikor lesz valakije... Legyél türelmes :)

2016. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az öltözéked legyen elegáns, egyszerű komoly, erre a legjobb megoldás az ingek néha hozzá zakó. Ha egységesen nő arcszőrzeted akkor rövid borosta, ha szemüveges vagy akkor kontaktlencse, a hajad legyen rövid, oldalt hátult kicsit felnyírt, nem páwás hanem Sportos, ne hagyd hogy a hajad a homlokodra lógjon, én oldalra szoktam fésülni, ha pattanásos vagy vagy ilyesmi akkor azokat tüntesd el. Ami nekem nagyon Bejött az a fogfehérítés és a nagyon alapos szájápolás, nagyon sokat dob a külsőmön a hófehér fogsor. Legyél Sportos, de ne kigyúrt, a testzsír%-od ne hagyd 10 felé menni.a tekinteted legyen nyílt, barátságos mégis komoly. A viselkedés komoly, érezze mindenki azt a közelben hogy te komolyabb vagy náluk, nem csinálsz hülyét magadból, úgymond te vagy a férfi a környéken. Ez nem azt jelenti hogy ne legyél vicces, a humor nagyon fontos, de a jó humor nem jár azzal hogy égeted magad. A kezedre nagyon Figyelj! A nók nagy része elsők között nzi meg a kezed. A stílusod a beszédben is nagyon fontos legyél úriember ugyanakkor humoros és ne legyél óvatos, ne tétovázz rögtön dönts ha egy találkozó végén úgy érzed le kell a hölgyet kapnod akkor kapd le, csókold meg. Jobb mintha teszetosza lennél. Mondhatják hogy a "partip*csáknak" nem ez a stílus jön be, ez hazugság, az úriember akárkit megkap akit csak akar ezt tapasztalatból mondom :) 18F
2016. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit lefelejtettem az az óra, a legkirályabb kiegészítő, erre pénzt kell viszont áldozni, mert egy elegáns óra nem olcsó, 50-70 ezer között már eszméletlen jókat találhatsz.
2016. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Ha vékony vagy akkor kezdj el kondizni, szedjél fel pár kiló izmot, mondjuk ez 2-3 hónap minimum de mindenképp ajánlott, mivel az izmos pasikra buknak a csajok.

2. Márkás cuccokat hordj, ezen belül mind 1 milyen csak márkás legyen, itt nincs semmi protokol, neked is tetszen legyen saját stílusod ne kövess senkit

3. Legyen önbizalmad

4. Sok sikert

2016. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak add önmagadat és akkor tuti hofy megtalálod a hozzád illő barátnőt :)
2016. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mate1697 válasza:

Nekem sem igazan jonnek ossze a dolgok..:/

Elso kommentelo nem olyan konnyu amm egyik pillanatrol a masikra batornak elszantnak lenni..

2016. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mate1697 válasza:
Bocsi 2. Komentelo 😅
2016. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1: ne vegyél fel pólót.
2017. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!