Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ez főleg hozzatok szólna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ez főleg hozzatok szólna de a lányoktol is megköszönnem ha segitenenek. Ez hogy van most?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk,es nekem nagyon bejön es bejelölt,azután rám írt azota beszelunk,szinte egesz napokat. Szerintetek lehet hogy en is bejönék neki es nem csak "úgy" jelölt be?

De mielőtt bejelolt volna nem beszéltünk igazabol nem is nagyon találkoztunk. De a valo eletben meg nem merr es nem is mondja hogy beszélhetnénk/talalkozhatnank. Felenk vagy csak baratkent kezel?



2016. ápr. 18. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább félénk.
2016. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyáva nyúl a tag...
2016. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy válaszoltatok.

Csak attol felek hogy nem azert jelölt be,vagy ti csak ugy nem jelolgettek es írtok ra egy lányra?

2016. ápr. 19. 05:47
 4/5 anonim válasza:
Én nagy ritkán jelölök csak csajt, ha valamiért beadja a gép esetleg. Vissza viszont sokszor szoktam, abban nincs semmi. Ha már ilyen nyùl pasi tetszik, akkor simàn kezdeménnyezz ha többet akarsz.
2016. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miket csináljak?

Egyebkent 17 évesek vagyunk mindketten.

2016. ápr. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!