Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit erőszakosan hangzik... xd Van egy osztálytársam, aki november óta nagyon-nagyon tetszik... Jövőre fogok érettségizni... Eddig valahogy nem jött be, de mostmár nagyon is... Az a baj, hogy olyan bonyolult szálak vannak itt, hogy leírni se tudnám, mert akkor egy napig gépelhetnék.. xd Mondjuk a sztorikban én nem vagyok benne.:/ Apró jeleket szeretnék neki adni, amivel egy picit bátoríthatnám... Nem akarok nagyon nyomulni, mert gáz is lenne, meg ő sem szereti, ha kellemetlen helyzetbe hozzák...Kérlek segítsetek! (Persze normális választ szeretnék kapni xd)

2016. ápr. 20. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :D Ugyan ez a szitu nálam is. Attól függ, hogy fiú vagy vagy lány :)
2016. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Genious ***** válasza:

Kezdj el neki kisebb jeleket küldeni, mint pl. beszélgess vele, társulj azokhoz a témákhoz ami őt érdekli!

Kérd el a telefonszámát vagy a fecebbok-ját, skype stb.

Hogy később is tarthassátok a kapcsolatot!

Hivd el őt sétálni, fagyizni vagy hivd meg valamire...

Az a lényeg, hogy jelezd a szeretetedet iránta!!! :D


Sok sikert! ;D By: Genious


*Bocs a rövid "i" betűkért! [Angol billentyűzet...xD]

2016. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. ápr. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!