Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még rendes lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rendes lányok, akik komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Én már kiskoromban elterveztem, hogy ha lesz egy barátnőm akkor nagyon szeretni fogom és sosem csalom meg! (Mert sok felnőttől hallottam, hogy a nők csak főzni jók meg meg lehet őket csalni...stb.) Én erre azt mondtam hülyeség annak mi értelme van? Most itt vagy lassan 19 évesen túl 2 barátnőn (Utóbbinak ma lett vége) és amit elgondoltam kiskoromban azt be is tartottam! Mindkét lányt nagyon szerettem, (Utóbbit még most is) de eddig mindig csalódás ért. Nem azt mondom, hogy én tökéletes vagyok mert nem...vannak hibáim. Ennél az utóbbi kapcsolatnál olyat éreztem amit eddig sosem! Úgy éreztem nekem ez a lány kell és senki, hogy ő az igazi! Sokat hibáztam én is a kapcsolat során főleg az elején, de annyira erős volt a szeretet, hogy én eldöntöttem ha komolyan szeretném akkor bizony pár hibámat ki kell javítani! Most pár hónap elteltével én azt gondolom sokat változtam! A rossz dolgok többségét javítottam, kapcsolat szempontból pedig javultam! Nem féltem már mint régebben vinni egy szál Rózsát vagy Csokit vagy akármit! Nem tartom magam Egoistának de ilyen szempontból kicsit büszke voltam magamra, hogy sikerült! Büszke voltam a páromra is mert ő váltotta ki belőlem ezt! Elmondtam, hogy nem vagyok tökéletes a párom sem volt az! Volt pár dolog/titok ami kiderült róla. Volt amit sejtettem de simán azt mondta, hogy nem igaz és, hogy gondolhatok ilyet? Gondolom a lelki ismerete miatt mondta végül el de engem nem érdekelt, sőt amiért haragudtam az csak az volt, hogy miért kellett hazudni...maga a dolog amit tett nem nagyon érdekelt. Azt hozzá tenném ő maga mondta, hogy a helyemben adott volna magának egy pofont és szakított volna! A lényeg mint mondtam most tartottam ott, hogy a nagyobb hibáim javítottam...és pont mikor ez megtörtént szakított velem azzal az indokkal, hogy én sokkal jobb vagyok nála és, hogy neki önbizalom hiánya van éretlen és egy sz@r neki nem kell pasi keressek jobbat! Ennek ellenére ha most azt mondaná nem gondolta komolyan akkor én szó nélkül fogadnám vissza mert annyira fontos nekem! De ilyenre nem fog sor kerülni úgy sem! Most itt ülök erre a lányra gondolok írom ezt a kérdést és sírok mert már sosem ölelhetem meg! És az utolsó kérdés ami felmerül bennem: Megéri jónak lenni? 19/F

2016. ápr. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni vele.
2016. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eznemlényeges ***** válasza:

Szerintem még összejöhettek. Írj valami hasonlót, egyedit ez alapján:

Igen, találhatnék jobbat nálad, szebbet, okosabbat, de ők soha nem fognak felérni hozzád. Lehet hogy tökéletesebbek mint te, de nekem te kellesz. Van pár hibád, ahogy nekem is, de nekem te így kellesz, s szerintem mi teljesen összeillünk. Lehet hogy neked most nem kell pasi, de szerintem ezt nem kéne csak így hagyni, ha már ennyit dolgoztunk a kapcsolatunkon. Bárhogy választasz, végleg elhagysz vagy visszajössz mellém, én mindig szeretni foglak, s soha nem foglak elfelejteni.

2016. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, remélem hamarosan jobban leszel:/

Igen, megéri. Most lehet, hogy nem érzed úgy, de majd rájössz:)

2016. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem segített! Azt mondta elvakít a szerelem csak azért nem látom, hogy egy sz.r! Azt is mondta, hogy szeret de ez már el van rontva!
2016. ápr. 20. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy fáj és hogy szereted. Viszont próbáld meg elengedni. A leírtak alapján egy baromi jó srác vagy aki egy olyan csajszit érdemel aki teljes szívéből szereti és nem bántja meg.

Viszont te ismered a leányzót, hogyha ez nem csak mondva csinált ürügy és valóban komolyan gondolja amit mondott , akkor bizonyítsd be neki hogy neked csak ő kell és úgy ahogy van .

És igen megéri jónak lenni, mert az ilyen fiúkba lesznek az igazi lányok szerelmesek.

Ui: Jajj csak kérlek ne sírj. Ilyenkor a szívem szakad meg.

2016. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ha rendes vagy, akkor csak be fognak nyomni a barátzónába, ahonnan köztudottan nagyon nehéz kitörni. Nem ismerem a lányt, de szerintem érdemes lenne beszélned vele vagy egy közös ismerősötöknek.

Én 1 éve jártam úgy, hogy azt mondta a lány, hogy nem beszélhetünk, így el kellett válnunk. Pedig nem voltunk együtt. De éreztem, hogy szeret és teljesen megbízhatok benne, pedig eléggé bizalmatlan vagyok mindenkivel, még a szüleimmel is! És én túlságosan közel engedtem a szívemben, ezért még mindig szeretem, de nem tudom elmondani neki. Próbáltam volna találkozni vele (egy barátnőjén keresztül), egy másik barátnőjével üzentem neki. És nem akartam, hogy úgy érjen véget minden, hogy egyszer sem mondhattam neki, hogy szeretem, hogy egyszer nem foghattam meg a kezét, hogy egyszer nem ölelhettem át... Anno azt mondta, hogy ne is próbáljam meg keresni, utána próbáltam volna meg találkozni vele, de azóta semmit sem tettem az ügyben. Azóta azért nem keresem, mert akkor megkért erre. És akármennyire is fáj nekem, nem fogok vele beszélni, tudom jól, mert neki szerintem most jó az élete... Csak azt sajnálom, hogy a szülei miatt nem beszélhetünk, mert sok dologgal telebeszélhették a fejét. Én meg neki teljesen kitárulkoztam és nem húztam magam elé egy védőfalat... 20/f

2016. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Öreg, a legrosszabb úton jársz. A nőket nem vak szerelemmel kell megtartani.


Egy nőnek egy izgalmas társ kell, nem egy romantikus nyálgép. Pontosan ezért dobott, mert egy naív szerelmes lélek vagy, aki tejben vajban fürdette.

Én is ilyen voltam és pont ugyan ezeket a szar indokokat mondta szakításkor még 6 éve.

Azóta tudatosan figyelek, hogy ne szeressem túl, és ne mutassam ki mindig. Inkább fontosabb egy kis pimasz, határozott kicsit domináns farkas jellem, mint ez. Súlytalan lesz, ha elhalmozod minden földi jóval meg bókkal.

Csak finoman és mértékkel, legyen ereje amit kimondasz. A nők nem egy talpnyalóra vágynak.


Hidd el imádni fogják, ha kicsit az ellenkezőjét csinálod amit hiszel hogy szeretnek, és szeretnéd. 30f

2017. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!