Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
Amióta csalódtam egy fiúban, azóta nem tetszik senki...pedig már eltelt egy kis idő. Ilyen idősen elég gyakori, hogy egy lány szerelmes, nem? Ha másnem egy popsztárba...de nálam semmi. 15/L
2016. ápr. 22. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem nagy baj, majd egyszer úgy is leszel az :)
2016. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég sokaknál előfordul, és ez a helyzet.

Nem hiszem hogy emiatt aggodnod kéne

2016. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 éves vagy mit vársz a nagy őt?? Majd leszel még szerelmes ezen nem tudom mit kell aggódni. Fiatal vagy és van időd. Én 15 évesen nem voltam szerelmes csak tetszettek fiúk de semmi más most lassan 19 vagyok és életemben először zúgtam bele valakibe....
2016. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Több éve nem voltam szerelmes. Már azt se tudom milyen az, csak arra emlékszem, hogy olyankor elmegy az eszem.


Voltak bnőim, de nem tudtam szerelmes lenni beléjük.

2016. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát TALÁN jobb mint a viszonzatlan szerelem. De hidd el ugy is bele fogsz szeretni vkibe vagy legalabb megtetszik valaki.
2016. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 23. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Ha nincs szerelem, nincs probléma.

18L

2016. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!