Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barát vagy pedig bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy pedig bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel jóban vagyunk. Egy ideje viszont máshogy viselkedik. Körülbelül 8 hónapja. Olyan mintha bejönnék neki. Azért írom, hogy olyan mintha mert barátja van. Szóval ezt a gondolatot ki is zártam a fejemből eleinte, mert egészen jó barátok lettünk. De! Van néhány dolog ami akkor jön elő neki amikor a barátja elég messze van tőle. Pl: Olyanokkal kezdődött, hogy egy osztálykiránduláson megfogta a kezem, folyamatosan ölelgetett stb. Ez nem is volt különösebb dolog, több ilyen lány haverom van (persze ők azért nem fogják a kezem huzamosabb ideig :D). Aztán ahogy telt az idő ezek a dolgok egy kicsit "súlyosbodtak". Úgy értem már az ölelés is átment összebújásba stb. Majd később haverokkal elmentünk a strantdra, lányok, fiúk barát/barátnő nélkül. Csak haverok. Ekkor az történt, hogy a jacuzzi-ban az ölembe ült, és ott is maradt vagy 20 percig, amíg benne ültem. És mielőtt mondaná valaki, volt még hely bőven, szinte csak mi ültünk benne 1-2 nénikét leszámítva. Azóta ez az ölbe üléses téma is játszik. Nem is húzom tovább a szót, szóval ilyenek történnek. Ha megjelenik a barátja persze akkor semmi. Barátom azt mondta, hogy ha ezt csinálja (mert ügye ezeket Ő is látja/tudja) akkor adogassam vissza neki a labdát, és addig menjek el amíg Ő is. De én nem akarok egy olyan lánnyal kikezdeni aki párkapcsolatban van, arról nem is beszélve hogy a barátját is régebbről ismerem és jó ember. Beszélni még nem beszéltem a lánnyal erről, még csak nem is utaltam erre. Nem adtam neki semmi jelet az elején, hogy én úgy érzek iránta. Viszont barátom azt mondta, hogy félre érthető dolgokat azért teszek vele. Olyanokat hogy kinyitom az ajtót, átadom az ülőhelyem, ha hideg van odaadom neki a kabátom stb, de ilyeneket minden lánnyal csinálok, mert szerintem ez alap udvariasság. Egy szó mint száz, fogalmam sincs hogy mit érezhet a lány, vagy hogy mit kéne tennem. Valaki leírná hogy mit tenne a helyemben? Kíméljetek az olyan válaszoktól hogy dugd meg és stb. A normális válaszokat előre is köszönöm!

2016. ápr. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugd meg és stb.
2016. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legközelebbi ilyen "félreérthető" alkalomnál kérdezz rá, miért csinálja ezt. Utána úgyis jön magától, hogy hogy beszélitek meg a dolgot.
2016. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatom...
2016. ápr. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!