Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek bejönnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Tudom volt már sok ilyen. De naaa kíváncsi vagyok :)


Külső: 156 cm magas vagyok. Átlagos testalkattal. Barna szem és haj. Szemüveges is vagyok :D . Nem öltözködöm r#bancosan.


Belső: Elég csöndes vagyok. Szeretek barátkozni megismerni új embereket. Kedves, magabiztos vagyok. Én inkább a " megtartom magamnak a beszólásomat" típus vagyok :D Jah meg romantikus vagyok


Amit még lehet rólam tudni 14 éves lány vagyok :3 Szeretek focizni átmenni haverokhoz barátokhoz. Imádok rajzoni meg hétvégénként Wot-ozni :D (nyugi nem vagyok nagyon kocka) :D 3-4 tanuló vagyok. Na ha még valamire kíváncsiak vagytok akkor írjatok :D



2016. ápr. 24. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha 10 évvel idősebb lennél, most randira hívnálak.
2016. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős vagy...

Keresztneved?😃

2016. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha fiú lennék, valószínűleg kiakadnék egy ilyen kérdésen. Ó hogy miért?

Mert 14 évesen nem ilyen kérdéseket kéne kiírogálni ide, hanem feltornázni az átlagod 5.00-ra! Ennyi.

2016. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
írj már rám :3
2016. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én is imádtam wotozni :) 7000 csatám van. válasz: igen
2016. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így tökéletes. Cukik ezek a tényezők, ha jól nézel ki/szép vagy, akkor hamar találsz valakit. :)

15F


Apropó, kedvenc foci csapatod? :D

2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Érdekes. Én azt kérdezném meg elsőnek, hogy milyen iskolába vettek fel? EZ egy kicsit többet dob, mint az hogy jelenleg milyen magas vagy. Csak annak fontosak a paramétereid ilyen szinten, aki csak pár körre vinne el és villogni akarna veled.

14 évesen még ne ezen gondolkozz. Elhiszem, hogy kellene pasi, de akkor oda menj fel, ez itt nem társkereső.

2016. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!