Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány elég sok ideje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elég sok ideje indulatból is és joggal is megsértődhetett rám, akkor hogyan érezhetné magát, ha keresném? Mit gondoltok erről? Kinek milyen ehhez hasonló emléke van?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy hirtelen haragú, ennek ellenére öntudatlan módon (nem részegen, hanem csak félve) olyat tettem, amivel megsérthettem... Aztán Facebook-on letiltott, majd visszavonta, azt mondta, hogy ne keressem. Akkor én tiltottam le, mert féltem, hogy tényleg megtenné és soha többé nem tudna nekem megbocsátani. (Azóta folyamatosan van bennem egy vágy, hogy vissza kellene vonni. De egyrészt nem akarom, hogy miattam rossz legyen az élete és megint tegyek valami számára borzalmasat, másrészt pedig félek...) Ennek ellenére egyszer megpróbáltam volna a tudta nélkül egyik barátnőjén keresztül összehozni vele egy találkozót (van egy kisebb távolság), de az sem sült el sokkal jobban... Több, mint 1 éve nem beszéltünk, de én még mindig szeretem és mindenben az tud motiválni, hogy arra gondolok, hogy ha most látna, akkor büszke lenne rám.

2016. ápr. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Deromii:33 old fel és írj rá hogy nagyin megbántad
2016. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez romantikus??? atya ég

már elnézést de ha ennyire nem bírod magadban tartani a szavakat és így megbántani valakit akkor keress olyat aki elnézi ezeket

2016. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy tettem hülyeségeket. És az egyik után egyből szerettem volna bocsánatot kérni, csak nem akartam, hogy még jobban lehangolt legyen.
2016. ápr. 25. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen idős vagy de fiatalabb lehetsz...

Figyelj ha tényleg érdekel akkor a következő nap miután olvasod vagy akár ma felhivod magabiztosan. Elmondod neki, hogy találkozni szeretnél vele mert hiányzik és nem fogadsz el nemet.. Picit erőszakosabban makacsabban. Azért nem kell túl durván de férfi vagy a ***** életbe is... Ha félsz mit vársz? Csoda történik. Légy magabiztos akkor van esélyed...

Ha meg nem jön össze... Bízz bennem jobb is... Nem éreznétek jól magatokat... Mert ha az egyik félnek szar már nem igazi kapcsolat...

Bocs ha durva voltam de... Hidd el általában ez kell senki se szereti a beszari gyerekeket és csak elnasznád.


Egy srác aki sok mindent szúrt már el mert félt....

2016. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!