Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjak el neki? /le t/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak el neki? /le t/

Figyelt kérdés
5 hónapja beszélgetek egy lánnyal, és nagyon aranyos, kedves és jófej..Pletyka szinten,baratnőitől is hallottam hogy bejövök neki. Én nem foglalkoztam vele eleinte, és persze akkor jutott az egész az eszembe, amikor már késő volt..mesélt egy másik fiúról nekem hogy nagyon jófej, de még csak egyszer találkoztak. Pár napja megtudtam hogy már nem beszélgetnek egymással..Nem vagyok tisztában azzal, hogy most mit mondjak neki, mert mi nagyon sokat beszélünk neten is, meg az iskolában. Már többször is átgondoltam, hogy hogyan mondjam el neki az érzéseim iránta, és hogy jó ötlet lenne-e.. Sose írtam ide, de most tanácsra lenne szügségem 14/f
2016. ápr. 26. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni. Szedd össze a mondanivalód, és egyértelműen közöld fele, hogy tetszik neked.
2016. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a 10 ezredik ezzel a kerdessel
2016. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát Figyelj. Ha Ennyi idősen vkivel Ennyit beszélsz, akkor ott már neki sem lehetsz közömbös, főleg h terjedt is. A másik meg, az h azzal a sráccal találkozott, nem jelent semmit. Lehet h vmi teszt volt, v ilyesmi puhatolózas. De biztosat nem lehet mondani. Ami meg azt illeti, h h mond el neki. Elég egyszerű, tetszel és lehetnénk nem csak barátok. De Úgyis a te döntésed csak ez nem olyan erős kezdés mint a szeretlek.
2016. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!