Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Szóval. Fiú ügy.

Még a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon, mikor mentem ki a suliból, elkiáltottam magam hogy: Boldog szünetet!

(Mert egy csomóan kint voltak az udvaron.)

Aztán, mikor mentem a buszmegállóba, szembe jött velem egy fiú(egy évvel idősebb) és lenézett rám(mivel ő sokkal magasabb) és rám mosolygott. Aztán azt mondta: Neked is boldog szünetet!

Már régóta ismerem a srácot, és elég helyes is, de eddig nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.

Viszont, azóta mindig zavarba jövök, ha rámnéz és azt hiszem, kicsit tetszik...

Mindegy. Szóval szerintetek sem jelentett semmit, hogy ezt mondta, vagy hogy egyáltalán észrevett??



2016. ápr. 30. 09:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Főleg Fiúk véleményét várom
2016. ápr. 30. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Most vagy csak szimplán kedvességből mondta, vagy pedig bejössz neki. :) Mivel nem voltam ott, így nem lehet megmondani.
2016. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jelent semmit. Én is simán mondtam volna, hogy neked is boldog szünetet. Nyilván azért mosolygott mellé, meg ez egy megmosolyogtató kiáltás volt.

Persze ha azóta is történt valami más a helyzet, de csak így ebbő la történetből simán én nem foglalkoznék ezzel.

2016. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt te kell érezd. Lehet mind kettő eset. Beszélgess vele, vagy ha nem szeretnél kezdeményezni, akkor csak adj neki apróbb jeleket.
2016. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi!:)
2016. ápr. 30. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj neki jeleket, ha bejössz neki lépni fog.
2016. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem már rájött hogy bejön nekem...

Én próbálok koncentrálni de mindig hirtelen elkapom a fejem ha odanéz mikor bámulom:D

2016. ápr. 30. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!