Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer kedves a következő pillanatban már bunkó?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy fiú akivel már egyszer majdnem összejöttünk csak az utolsó pillanatban úgy döntött egy másik lánnyal fog járni. Nem is kell mondani mi lett abból a kapcsolatból.. a lényeg az hogy az 2 hétben sokat beszéltünk és ő is keresett engem nem csak én őt. Volt amikor éjjel fél 12ig beszélgettünk pedig ő általában 10kor már alszik . Na meg bókolt is. Éreztem hogy van valami mert nagyon keveset facebookozik de mostanában óránként feljart persze nem ebből gondolom amit gondolok :D de azután egy napig nem írtam neki és másnap mar magasról tett rám. Flegmázik, oltogat,nem is néz rám stb. Tegnap ráirtam és próbáltam felhozni a témát erre megkaptam tőle hogy bunkó milyen bunkó vagyok de azt már nem mondta meg konkrétan miért. Persze nem voltam tegnap a legkedvesebb de nem mondanám hogy bunkó voltam. Azután lelépett és reggel sem válaszolt pedig látta hogy írtam..és meg azóta sem volt fent pedig tudom hogy otthon van. Ez miért van?
2016. ápr. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát valaki már attól besértődik ha nem keresik. Persze ezt direkt csinálja, azt akarja hogy te foglalkozz vele. Emiatt egyáltalán nem vagy bunkó, kérdezd csak meg hogy miért is mondja ezt rólad. Ha nem válaszol akkor többet ne keresd. Csak rá jön hogy egy ilyen gyerekes viselkedéssel nem ér semmit. Ha tényleg tetszel neki akkor 1 héten belül reagálni fog arra ha te nem foglalkozol vele. De azt is nyugodtan leírhatod neki hogy ha ő így viselkedik veled szemben akkor te is így fogsz vele.
2016. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egy bunkó paraszt
2016. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!